دانلود فیلترشکن DVD TUNNEL VPN مناسب وبگردی


دانلود فیلترشکن DVD TUNNEL VPN مناسب وبگردی

گشت و گذار در اینترنت بدون سانسور با فیلترشکن دی وی دی تونل

از زمانی که یادم میاد برای جست و جو هیچ چیزی بهتر از وبسایت ها و استفاده از موتورهای جست و جو نبوده! با وجود شبکه های اجتماعی و پیشرفت تکنولوژی و فناوری ولی هنوز هم هیچ سیستمی موفق نشده تا جایگزین گوگل باشه! هنوز هم تحقیق ها و سرچ کردن ها و پیدا کردن محتوا در گوگل در بهترین حالت خودش قرار داره و احتمالا بعد از اون هم یوتوب قرار داره. اما یه مشکلی هست! و اونم اینه که خیلی از وبسایت ها در کشور ما فیلترن و حتی خیلی از این سایت ها دلیلی هم برای فیلتر بودنشون وجود نداره ولی فیلترن! یوتوب هم که دیگه همه میدون از با سابقه ترین فیلترشده هاست! برای رفع این مشکل و برای اینکه بتونیم یه وبگردی راحت و آزاد و بدون سانسور داشته باشیم، وی پی ان دی وی دی تونل رو اوردیم براتون!

در این وی پی ان همونطور که در تصویر هم مشخصه، اگر بخواید از سرورهای پولی استفاده کنید، نیاز به ساخت اکانت و خرید اشتراک دارید ولی سرورهای پایه و رایگانی هم در این برنامه برای کاربرها وجود داره. به این نکته دقت کنید که آخرین ورژن منتشر شده از این برنامه ورژن 3 هست و البته اگر از منبع معتبری مثل گوگل پلی دانلودتون رو انجام بدید، خود به خود نسخه آخر رو دریافت و نصب میکنید.

کار با این برنامه برخلاف ظاهر درهم برهمی که داره و یکم برای کاربر گیج کنندست، هیچ سختی نداره و شما راحت میتونین بدون نیاز به اینکه فایل خاصی رو تو این برنامه ایمپورت کنید و فقط به سادگی یه کلیک به سرورها متصل بشید و حالا دیگه میتونید با خیال راحت، به وبگردی ها یا استفاده از شبکه های اجتماعی و … بپردازید.

رفقا برامون در قسمت کامنت ها بنویسید که دوست دارید وی پی ان بعدی که معرفی میکنیم براتون چطور وی پی انی باشه!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *