دانلود نسخه قدیمی DWIGHT VPN برای گوشی


دانلود نسخه قدیمی DWIGHT VPN برای گوشی

نصب فیلتر شکن فعال و رایگان DWIGHT VPN از گوگل پلی

برنامه گوگل پلی یکی از معتبر ترین و بهترین مرجع‌ ها برای دانلود برنامه‌ های اندرویدی می‌ باشد. برنامه‌ای که همچنین مرجع مناسب برای دانلود فیلتر شکن‌ های مختلف می‌ باشد.
یکی از وی پی ان‌ های موجود در این برنامه فیلتر شکن DWIGHT VPN نام دارد. که از خدمات بسیار باکیفیت و حرفه‌ ای برای دستیابی شما به اینترنت جهانی برخوردار است.
این موضوع به خاطر ویژگی های عالی این فیلتر شکن است که شامل موارد زیر می شود:

سرور های پرتعداد و قدرتمند فیلتر شکن DWIGHT VPN

همان طور که در تصویر می بینید این برنامه از سرور های متنوع خصوصا سرور کشور آمریکا برخوردار است. چرا که سرور های آمریکایی به سرعت و قدرت بالا معروف هستند. این برنامه نیز با ارائه این سرور، قدرت و سرعت لازم برای رفع انواع محدودیت ها در کوتاه ترین زمان ممکن را برای شما فراهم می کند.

Screenshot image

خدمات رایگان و بدون نیاز به هزینه

این برنامه خدمات خود را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد. پس شما نیازی به پرداخت هزینه برای مصرف این برنامه ندارید. بلکه می توانید این برنامه را به صورت رایگان از گوگل پلی دانلود کنید. سپس با خدماتش، محدودیت های مختلف را از بین ببرید و از آن ها لذت ببرید.

Screenshot image

محیط ساده برنامه، راهی برای اتصال راحت

این برنامه تمامی خدمات را در یک رابط کاربری مناسب به شما ارائه می کند. و این امکان را به شما می دهد که بتوانید بدون اینکه دچار سردرگمی شوید، به راحتی از خدمات آن استفاده کنید.
همچنین رابط کاربری این برنامه به گونه ای است. که شما حتی اگر تجربه استفاده قبلی از وی پی ان نداشته باشید. می توانید از خدمات این برنامه بهره مند شوید.

Screenshot image

استفاده نامحدود از خدمات DWIGHT VPN

این برنامه هیچگونه محدودیتی را برای کاربرانش در نظر نگرفته است و شما می‌ توانید بدون در نظر گرفتن مدت زمانی که می‌ خواهید از این برنامه استفاده کنید. و یا مقدار حجمی که می‌ خواهید هنگام اتصال به سرورها مصرف کنید، از خدمات این برنامه بهره‌ مند شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *