دانلود برنامه E-SAN VPN برای ویندوز بدون محدودیت


دانلود برنامه E-SAN VPN برای ویندوز بدون محدودیت

فیلتر شکن قوی و سریع ای سان وی پی ان نسخه اصلی

فیلتر شکن E-SAN VPN یکی از بهترین برنامه های ارائه دهنده خدمات وی پی ان می باشد. این فیلتر شکن از سرور های بینظیر و با کیفیتی برخوردار است که به ما برای دسترسی به یک اینترنت آزاد و بدون محدودیت کمک می‌ کند. به گونه ای که ما می توانیم با متصل شدن به سرور های این برنامه انواع فیلترینگ را دور بزنیم. و با رفع انسداد مسدودیت سایت ها و برنامه های فیلتر شده به خدماتی که از ما گرفته شده است دسترسی پیدا کنیم.

تضمین امنیت دستگاه ما

این برنامه برای جلب رضایت کاربران خدمات درجه یک را به ما ارائه می‌ کند. از مهم ترین ویژگی های این فیلتر شکن امنیت بالای آن می باشد. این امنیت به گونه ای است که دیگر هیچ کس نمی تواند به دستگاه شما آسیب بزند و یا اطلاعات خصوصی ما را به سرقت ببرد.
چرا که این وی پی ان با رمزگذاری اتصلات ما، اتصالی ناشناس و غیر قابل نفوذ را برای ما ایجاد می کند. این اتصال امن و قابل اعتماد از ما در برابر تمامی خطرات احتمالی محافظت می کند. و به ما این امکان را می دهد که بتوانیم در بستر اینترنت با خیالت راحت و بدون مشکلات امنیتی مروری مطمئن را تجربه کنیم.

Screenshot image

سرعت بالای فیلتر شکن E-SAN VPN

اگر فیلتر شکنی که از آن استفاده می کنیم از سرعت کافی برخوردار نباشد، توانایی دور زدن محدودیت ها را به ما نمی دهد. یعنی ما نمی توانیم به کمک آن برنامه در اینترنت به صورت آزادانه به گشت و گذار بپردازبم. اما این وی پی ان، فیلتر شکنی بسیار پرسرعت و با سرور های باکیفیت در سراسر نقاط جهان می باشد. که این سرورها برای ما اتصالی پایدار با پهنای باند نامحدود را ایجاد می کنند. همچنین تمام این امکانات و سرور ها به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *