دانلود فیلتر شکن e-VPN نسخه جدید برای کامپیوتر


دانلود فیلتر شکن e-VPN نسخه جدید برای کامپیوتر

دانلود فیلتر شکن ای وی پی ان برای اندروید + رایگان

امروز تمامی کاربران به دنبال راهی هستند تا بتوانند از اینترنت نامحدود و پرسرعت برخوردار شوند. چرا که امروزه به دلیل محدودیت های بیش از اندازه ای که بر اینترنت اعمال شده است بسیاری از کاربران از خدمات اینترنتی بی بهره هستند. و توانایی دسترسی به محتوای مورد نیازشان در سایت های مختلف را ندارند. ولی با برنامه e-VPN که فیلتر شکنی پرقدرت و با سرعت بالاست، این مشکل برای شما حل خواهد شد.
شما به کمک این برنامه و سرورهای پرسرعتش می توانید به راحتی از تمامی خدمات و ظرفیت‌ های اینترنت جهانی برخوردار شوید. و تجربه‌ای بی‌نظیر از یک اینترنت نامحدود و پرسرعت را داشته باشید.

مرور کردن در اینترنت با e-VPN به صورت ناشناس

یکی از دلایلی که بسیاری از کاربران از این وی پی ان به عنوان فیلتر شکن دستگاه خود استفاده می ‌کنند. این است که این برنامه بستری را برای کاربرانش فراهم کرده است که کاربران می‌‌ توانند با استفاده از آن مروری ایمن و ناشناس داشته باشند. بدین معنا که هیچ کس توانایی تشخیص موقعیت جغرافیایی کاربران را ندارد. دلیل این ویژگی این است که آی پی حقیقی کاربرانش را پنهان می‌کند و آی پی سرور را جایگزین موقعیت حقیقی آن ها می کند. در نتیجه موقعیت جغرافیایی کاربران به صورت مجهول در می آید و هیچ کدام یک از فعالیت های آنلاین آن ها قابل ردیابی نخواهد بود.

Screenshot image

دسترسی به سرور های متنوع برنامه e-VPN

برنامه ای وی پی ان بهترین سرعت اتصال را برای کاربران فراهم می‌‌ کند. به گونه‌ای که می توانند با استفاده از این برنامه در سریع ترین زمان ممکن و با دور زدن محدودیت های اعمال شده بر اینترنت به محتوای مورد نیازشان در سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی پیدا کنند. دلیل اصلی این سرعت بالا وجود سرورهای پرسرعت و با کیفیت این برنامه می‌‌ باشد.
سرور های متعدد این برنامه که در سراسر نقاط جهان پراکنده شده‌ اند برای کاربران سرعت اتصال بالا و پهنای باند نامحدود فراهم می‌ کنند. در نتیجه تجربه بهتر از مرور در اینترنت را به کاربران هدیه می‌ کنند.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *