دانلود فیلتر شکن Eagle VPN برای اندروید + رایگان


دانلود فیلتر شکن Eagle VPN برای اندروید + رایگان

دانلود فیلتر شکن‌ Eagle VPN نسخه جدید

امروزه فیلتر شکن های زیادی به بازار ارائه شده اند. زیرا افزایش شدت محدودیت ها باعث شده است که نیاز و تقاضای کاربران بالا برود. بنابراین شرکت های وی پی ان زیادی این برنامه ها را وارد بازار کرده اند. یکی از فیلتر شکن های نوپا که به تازگی وارد بازار شده است، برنامه Eagle VPN است. این برنامه طبق ادعای سازندگانش از کیفیت بالایی برخوردار است که می تواند به ما سرعت و قدرت لازم برای دور زدن محدودیت ها را ارائه دهد. از مشکلات این برنامه میتوان به ناشناخته بودنش اشاره کرد.

Screenshot image

سرور های تازه نفس و باکیفیت

از آنجایی که این برنامه تازه به بازار ارائه شده است و کاربر زیادی ندارد. باید دانست که سرور های آن همگی خلوت هستند و سرعت اتصال ما به دلیل همین موضوع افزایش چشم گیری خواهد داشت. پس ما می توانیم به کمک این برنامه بر بسیاری از محدودیت های اینترنتی غلبه کنیم. چرا که طبق ادعای سازندگان سرور ها از کیفیت مطلوب برخوردار هستند.

Screenshot image

خدمات رایگان در فیلتر شکن Eagle VPN

یکی از نکات مثبت در مورد این برنامه رایگان بودن خدماتش می باشد. این بدان معنی است که ما برای استفاده نیازی به پرداخت هزینه های اضافی نخواهیم داشت. و می توانیم از خدمات وی پی ان به صورت رایگان بهره ببریم.

ویژگی های امنیتی در برنامه Eagle VPN :

مرور ناشناس

ما می توانیم به کمک این برنامه مروری ناشناس را تجربه کنیم. به طوری که هیچ کدام از فعالیت های آنلاین ما قابل ردیابی و شناسایی نباشد. این ویژگی به دلیل این می باشد که این برنامه آی پی حقیقی کاربر را پنهان می کند و آن را با آی پی سروری که آی پی ای جعلی می باشد، جایگزین می کند. شما به کمک این ویژگی می توانید مروری مطمئن داشته باشید.

رمزگذاری اتصالات

رمزگذاری اتصالات شما هنگام انتقال داده ها یکی از اقدامات امنیتی برنامه این برنامه می باشد. که می تواند به شما برای دسترسی به خدمات دلخواه در بستری مناسب کمک کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *