دانلود Earth Proxy VPN برای اندروید


دانلود Earth Proxy VPN برای اندروید

دانلود فیلترشکن و پروکسی زمین با لینک مستقیم

دانلود Earth Proxy VPN برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز یه وی پی ان خاکی عین خودمون اوردیم که باهم ببینیم چیکارست! وی پی انی به نام زمین!

آقا سلام مجدد! با شدید شدن محدودیت ها و فیلترینگ اینترنت کشور و همچنین با افزایش کنترل ها بر روی فضای اینترنت، دیگه اینروزا کسی نمیتونه بدون وی پی ان از اینترنت استفاده درست حسابی و کاربردی بکنه! دیگه تقریبا هر برنامه یا وبسایت که شما میاد تو ذهنت با خودت میگی احتمالا فیلتره! اینروزا دیگه حتی سایت های علمی هم خیلیاشون فیلترن!!!

حالا امروز یه وی پی ان براتون اوردیم که شاید بتونه مشکل شما رو حل کنه و یه اتصال امن و سریع براتون بسازه که به دنیای اینترنت آزاد سفر کنید! اسم این وی پی ان زمین یا همون Earth هست! تم ظاهری این وی پی ان هم یجورایی شبیه زمینه واقعا. طراحی این برنامه مخصوصا طراحی بخش داخلی برنامه بسیار خوب انجام شده و چشم نوازه و این حس رو به کاربر میده که با یه وی پی ان حرفه ای طرفه!

یه نکته ای راجع به این وی 7پی ان هست که هم میتونه مثبت باشه و هم منفی! این وی پی ان تقریبا حدود 5 هزار بار از گوگل پلی دانلود شده که خب عدد زیادی نیست ولی میتونه یه وجه مثبت هم داشته باشه و اونم اینه که این وی پی ان ممکنه، چون دانلود زیادی نداشته باشه، هنوز هم از کار نیفتاده باشه و سرورهاش فعال باشن و کار کنن! پس اگر دنبال وی پی ان فعال و یا فیلترشکن فعال میگردید، شاید این گزینه مناسبی براتون باشه!

در هنگام کار با این وی پی ان شما نیاز به هیچ گونه ساخت اکانت یا لگین کردن و … ندارید و یه راست میرید سر اصل مطلب و با یه کلیک میتونید به دنیای اینترنت آزاد دسترسی پیدا کنید. اگر قصد دانلود این وی پی ان رو داشتید، حتما قسمت دسترسی های این برنامه رو از گوگل پلی مطالعه کنید!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *