دانلود فیلتر شکن Echo VPN برای موبایل


دانلود فیلتر شکن Echo VPN برای موبایل

دانلود نسخه جدید فیلتر شکن Echo VPN

یکی از فیلتر شکن‌ هایی که قابلیت بسیاری دارد و شما می‌ توانید به راحتی از آن برای دور زدن محدودیت ‌ها استفاده کنید، فیلتر شکن Echo VPN می‌ باشد. این برنامه به راحتی قابل تهیه می‌ باشد و شما می‌ توانید به راحتی آن را از طریق گوگل پلی دانلود و نصب کنید.

استفاده از برنامه Echo VPN به صورت رایگان

شما می‌ توانید از این فیلتر شکن به صورت کاملاً رایگان استفاده کنید. این بدان معنی است که شما برای استفاده از هیچ کدام یک از فعالیت‌ های این برنامه نیاز به پرداخت هزینه ندارید. بلکه می‌ توانید به صورت رایگان از تمامی ظرفیت‌ های برنامه استفاده کنید.

مناسب برای بازی

به دلیل سرعت بالایی که این برنامه در اختیار شما قرار می‌ دهد، می‌ توانید به راحتی از آن برای انجام بازی‌ های آنلاین استفاده کنید. و به کمک پینگ پایینی که برای شما فراهم می‌ شود بدون تاخیر بازی ‌ها را اجرا کنید و از یک گیم پلی زیبا و روان لذت ببرید.

Screenshot image

رمزگذاری فعالیت ها و داده ها

این برنامه اتصال اینترنت شما را رمزگذاری می‌ کند تا اشخاص ثالث نتوانند فعالیت آنلاین شما را ردیابی کنند. این امر باعث می‌ شود که امنیت دستگاه و امنیت اینترنت شما بیشتر از حالت معمولی باشد. به خصوص زمانی که از Wi-Fi رایگان عمومی استفاده می کنید.

برنامه Echo VPN برخورداری از سرورهای باکیفیت

همانطور که گفته شد این برنامه از سرعت بالایی برخوردار است. که منشا آن از سرور های بینظیر این برنامه به دست می‌ آید. در نتیجه شما می‌ توانید به کمک این سرورها انواع محدودیت‌ های اینترنتی را در مدت زمان کوتاهی از بین ببرید.

استفاده راحت از انواع خدمات

استفاده از خدمات موجود در این برنامه بسیار ساده و راحت می‌ باشد. چرا که این برنامه از یک رابط کاربری ساده و راحت برخوردار است. که حتی امکان متصل شدن تنها با یک ضربه برای شما فراهم می‌ باشد.
این وی پی ان به طور کلی بیش از ۵۰۰ هزار بار توسط کاربران مختلف دانلود و نصب شده است. و توانسته است امتیاز مناسب ۴.۱ را از آن ها دریافت کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *