دانلود رایگان برنامه eduvpn برای گوشی


دانلود رایگان برنامه eduvpn برای گوشی

دانلود فیلتر شکن eduvpn با لینک مستقیم

امروزه فیلتر شکن ‌های زیادی به دلایل مختلف به بازار ارائه شده اند. که کاربران می‌ توانند از آن ها برای دور زدن محدودیت‌ های موجود در کشور استفاده کنند. اما بسیاری از آن ها با افزایش شدت محدودیت‌ های اینترنتی از دسترس خارج شده اند. و نمی‌ توانند به دلیل کیفیت کم سرور هایشان قدرت و سرعت لازم به منظور دور زدن فیلترینگ اینترنت را برای شما فراهم کنند. یکی از فیلتر شکن های کم کیفیت موجود در بازار eduvpn می باشد.

Screenshot image

سرعت پایین

اصلی ‌ترین دلیلی که این برنامه را به یک فیلتر شکن بی‌ مصرف تبدیل کرده است، سرعت پایین آن است. چرا که اگر یک سرعت کافی برای شما شکل نگیرد و نتوانید اتصالی پایدار را برقرار کنید. عملاً به هیچ عنوان نمی‌ توانید از خدمات وی پی ان برخوردار شوید. به همین دلیل است که این برنامه فقط حافظه دستگاه شما را پر می‌ کند. و با وجود مزایای دیگری که دارد عملاً هیچ کاربردی برای شما نخواهد داشت.

رابط کاربری مناسب

همانطور که گفته شد این برنامه به دلیل سرعت پایین از دسترس خارج شده است. اما دارای مزایای دیگری می‌ باشد. که صرفاً برای اطلاعات شما به آن ها خواهیم پرداخت. یکی از این ویژگی ‌ها رابط کاربری ساده و زیبایی است که این برنامه از آن برخوردار می‌ باشد. و لذت استفاده از این برنامه را دو چندان می‌ کند.

Screenshot image

حریم خصوصی امن برنامه eduvpn

از آنجایی که این برنامه به هیچ عنوان هیچ گونه اطلاعاتی از شما را جمع آوری و ذخیره نمی ‌کند و همچنین هیچگونه اطلاعاتی را با اشخاص ثالث همرسانی نمی‌ کند. امنیت حریم خصوصی شما در درجه بالایی قرار دارد. به گونه ‌ای که اگر این برنامه فعال بود می‌ توانستید مروری با خیالی راحت را در اینترنت تجربه کنید.

این برنامه بیش از ۱۰۰ هزار بار توسط کاربران مختلف نصب شده است. و توانسته است تنها امتیاز ۳.۱ را از آن ها دریافت کند که این مورد نشان از کیفیت پایین برنامه است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *