دانلود VPN Egypt برای اندروید


دانلود VPN Egypt برای اندروید

دانلود فیلترشکن مصر با لینک مستقیم

دانلود VPN Egypt برای اندروید! رفقا سلام حالتون چطوره؟ امروز براتون فیلترشکن اوردیم از کشور مصر که باید ببینیم چه ویژگی هایی داره و ایا میشه توصیه به دانلودش کرد یا نه؟ البته که تو این اوضاع فیلترینگ شدید مردم هر وی پی ان رایگانی که فقط کار کنه رو استفاده میکنن ، ولی بهتره این اتفاق نیفته و حداقل چک کنید که وی پی ان هایی که دانلود و روی گوشیتون نصب میکنید از نظر امنیتی مشکلی نداشته باشن که ایشالا برنامه جاسوس یا خرابکار دانلود نکرده باشید.

خب همونطور که ملاحظه میفرمایید ، طراحی ظاهر داخلی برنامه ، یه فاجعه بزرگه! یه رنگ قهوه ای بد رنگ و زشت پس زمینه برنامست و طراحی همه چیز به حدی ناشیانه و غیرحرفه ایه که اصلا ادم دلش نمیاد این برنامه رو روی گوشیش نصب کنه! امیدواریم واقعا تیم سازنده یه فکری به حال ریخت و قیافه برنامش بکنه!

اما این وی پی ان با همین ظاهر بیریختشم اما موفق شده بیشتر از ۱۰۰ هزار دانلود فعال برای خودش دست و پا کنه و همچنین از کاربرها نمره ۴.۱ رو بگیره و این نمره هم توسط تقریبا ۱۵ هزار نفر به این برنامه داده شده!

یه مزیت خوب برای این وی پی ان وجود داره و اونم اینه که این وی پی ان رایگانه! و کاملا هم رایگانه! به این خاطر میگم کاملا رایگان که هیچ محدودیتی هم برای کاربران خودش قائل نمیشه. تو این وی پی ان نه خبری از محدودیت زمانی هست ، که مثلا در ماه فلان ساعت بشه از این وی پی ان استفاده کرد ، و نه خبری از محدودیت حجمی ، که بگه در ماه انقدر گیگ حق استفاده از این وی پی ان رو دارید!

پس اونایی که دنبال وی پی ان رایگان میگشتید ، این وی پی ان میتونه یکی از گزینه هاتون باشه! ممنون از اینکه تا اینجای مطلب همراهمون بودید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *