دانلود فیلتر شکن Electron Vpn با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن Electron Vpn با لینک مستقیم

دانلود فیلتر شکن الکترون وی پی ان برای اندروید

فیلتر شکن پرسرعت و با قدرت بالای برنامه Electron Vpn میتواند به شما در دسترسی به یک اینترنت بدون محدودیت و پرسرعت کمک کند. این برنامه به منظور ارائه بهترین خدمات به کاربران طراحی شده است. درواقع الکترون وی پی ان با دور زدن تمام محدودیت های اعمال شده بر اینترنت به شما اجازه ی دسترسی به محتوای سایت ها و برنامه های مسدود شده را میدهد. بنابراین اگر به دنبال راهی هستید که بتوانید از برنامه های مسدود شده مثل شبکه های اجتماعی فیلتر شده مانند تلگرام ، اینستاگرام، اسنپ چت و … استفاده کنید، این وی پی ان بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. چرا که به واسطه ی سرور های بینظیری که دارد سرعت اینترنت و پهنای باند شما را افزایش میدهد و اتصالی پایدار را برای شما فراهم میکند. بنابراین میتوانید به راحتی و با سرعت بالا از اینترنت بدون محدودیت لذت ببرید.

استفاده بدون محدودیت از فیلتر شکن Electron Vpn

شما برای استفاده از این برنامه هیچ گونه محدودیتی نخواهید داشت. درواقع هر زمان که بخواهید به هر مقداری میتوانید از آن استفاده کنید. چرا که بر خلاف بسیاری از وی پی ان های رایگان موجود در بازار که از محدودیت زمانی و حجمی برخوردار هستند این برنامه بدون محدودیت میباشد. علاوه بر آن شما میتوانید برای این برنامه محدودیت تعیین کنید. بدین معنی که میتوانید اجازه استفاده از این برنامه را هنگام استفاده از برنامه ی دیگر ندهید. این ویژگی سبب سهولت کار شما میشود و نیاز به قطع مداوم این برنامه نخواهد بود.

Screenshot image

امنیت بالا و فوق العاده قوی Electron Vpn

برنامه الکترون وی پی ان از همه لحاظ جزو ایمن ترین فیلتر شکن های موجود در بازار میباشد. یکی از اقداماتی که این برنامه برای ایمن نگه داشتن کاربرانش انجام داده است عبور دادن اتصالات آن ها از یک تونل رمزگذاری شده میباشد. درواقع این وی پی ان با این عمل اتصالات شما را رمزگذاری کرده و شما را از خطرات احتمالی محافظت میکند. بدون اینکه هیچ مشکلی برای شما ایجاد کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *