دانلود مستقیم Emirates VPN برای گوشی همراه


دانلود مستقیم Emirates VPN برای گوشی همراه

نصب تحریم شکن Emirates VPN برای کاربران تلگرام

همه کاربران برای گشت و گذار کردن در اینترنت به فیلتر شکن نیاز دارند. چرا که محدودیت‌ های اینترنت کشور ایران به گونه ‌ای شده است. که حتی ساده ‌ترین خدمات بین ‌المللی نیز گاهاً با محدودیت ‌های شدید مواجه شده اند. یکی از فیلتر شکن‌ های موجود در بازار که شما می‌ توانید با استفاده از آن به قدرت لازم برای دور زدن محدودیت ‌ها دسترسی پیدا کنید. فیلتر شکن Emirates VPN نام دارد.

سرور های برنامه Emirates VPN در چه سطحی هستند؟

سرور های این برنامه همگی در سطح بالایی قرار دارند. اما با افزایش شدت محدودیت‌ ها بسیاری از این سرور ها دچار افت کیفیت شده‌ اند که گاهاً از دسترس خارج می‌ شوند.
اما باز گاهی اوقات شما می‌ توانید با کمک سرور های این برنامه به خدمات مورد نیازتان که به هر دلیل مسدود شده ‌اند. در سایت‌ ها و برنامه‌ های فیلتر شده به آسانی دسترسی پیدا کنید.

Screenshot image

Screenshot image

حریم خصوصی مطمئن هنگام آنلاین بودن

این برنامه به کمک اقدامات امنیتی لازم حریم خصوصی مطمئن را برای شما فراهم می‌ کند. در واقع این برنامه برای حفظ حریم خصوصی کاربرانش اقدامات امنیتی لازم را در نظر گرفته است.
به گونه ‌ای که وقتی شما از این برنامه استفاده می‌ کنید. هیچ کدام از فعالیت ‌های شما نظارت نمی‌ شود. و یا سوابقتان ذخیره نمی ‌شود.
همچنین این برنامه برخلاف بسیاری از فیلتر شکن‌ های موجود در بازار اطلاعات خصوصی شما را به اشخاص ثالث نمی‌ فروشد. و شما می‌ توانید با خیال راحت از این برنامه برای گشت و گذار کردن در اینترنت استفاده کنید.

قابلیت تست سرعت اتصال برقرار شده در Emirates VPN

این برنامه قابلیتی دارد که شما می‌ توانید به کمک آن اتصالی که برای خود ایجاد کرده ‌اید را تست کنید. یعنی بفهمید که سرعتی که برای شما ایجاد شده است در چه حدی است. که آیا می‌ توانید به کمک آن محدودیت‌ های شدید را دور بزنید یا خیر. این ویژگی برنامه به شما جهت انتخاب سرور مناسب کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *