دانلود فیلتر شکن Emo VPN برای اندروید


دانلود فیلتر شکن Emo VPN برای اندروید

برنامه قوی Emo VPN‌ با لینک مستقیم

فیلتر شکن Emo VPN یکی از برنامه های فعال و قدرتمند موجود در بازار می‌ باشد. که شما می‌ توانید از آن برای دور زدن محدودیت ‌ها استفاده کنید. در واقع این برنامه با ارائه خدمات وی پی ان با کیفیت، قدرت و سرعت لازم برای مقابله با انواع محدودیت ها را برای شما فراهم می کند. در نتیجه با نصب این برنامه شما امکان برخورداری از تمامی ظرفیت های موجود در اینترنت را خواهید داشت.

سرعت بالا و اتصالی پایدار

این برنامه به کمک سرور های عالی و با کیفیتی که دارد می‌ تواند برای شما اتصالی پایدار و بدون قطعی را فراهم کند. که به شما امکان مروری با کیفیت در اینترنت به صورت یکنواخت را می‌ دهد. که لذت گشت و گذار کردن در اینترنت را دو چندان می‌ کند. شما می‌ توانید با متصل شدن به این سرور ها با انواع محدودیت های اینترنتی مقابله کنید.

اتصال راحت به امو وی پی ان

به دلیل رابط کاربری ساده این برنامه و کیفیت بالای آن، اتصال به سرور های این فیلتر شکن بسیار آسان می‌ باشد. و شما می‌ توانید تنها در چند ثانیه به خدمات آن دسترسی پیدا کنید.

Screenshot image

امنیت ضعیف در برنامه Emo VPN

می‌ توان گفت نقطه ضعف این برنامه امنیت پایین آن می‌ باشد. چرا که این فیلتر شکن داده‌ های شما را هنگام انتقال رمزگذاری نمی ‌کند. که باعث می‌ شود خطرات احتمالی برای شما هنگام گشت و گذار کردن در اینترنت وجود داشته باشد. بنابراین شما باید هنگام استفاده از این برنامه مراقب خود باشید.

خدمات رایگان بسیار محدود

کاربران امتیاز 4.6 را به برنامه Emo VPN دادند اما همه آن ها به یک نکته منفی در مورد این فیلتر شکن اشاره کرده اند. و آن هم خدمات محدود رایگان آن می‌ باشد. به گونه‌ ای که شما فقط برای دو روز می‌ توانید به صورت رایگان از این برنامه استفاده کنید. و پس از آن باید اکانت پولی آن را خریداری کنید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *