آموزش اتصال به Empower VPN با همراه اول


آموزش اتصال به Empower VPN با همراه اول

نصب Empower VPN نسخه جدید برای ویندوز

همه کاربران نیاز به فیلتر شکن قدرتمند و سریع دارند تا بتوانند با محدودیت‌ های اعمال شده بر اینترنت غلبه کنند. همچنین گفتنی است که انواع فیلتر شکن ‌های موجود در بازار قادر به رفع انسداد سایت ‌ها و برنامه ‌های فیلتر شده نیستند و حتماً باید فیلتر شکنی قدرتمند باشد تا از این توانایی برخوردار باشد. برنامه Empower VPN فیلتر شکنی است که از تمام فاکتور های لازم که یک وی پی ان ایده آل باید آن را دارا باشد برخوردار می‌ باشد.

قابل دانلود برای سیستم عامل اندروید

این برنامه برای سیستم عامل ‌های اندرویدی ساخته شده است و شما اگر دارای یک دستگاه اندرویدی هستید. می‌ توانید به راحتی آن را از طریق برنامه گوگل پلی با خیالی راحت دانلود و نصب کنید.

چگونگی اتصال سریع به برنامه Empower VPN

این برنامه برای راحت بودن شما یک رابط کاربری عالی با طراحی ساده را برای شما در نظر گرفته است. به گونه ‌ای که به شما این امکان را خواهد داد بدون سردرگمی از خدمات برنامه برخوردار شوید.
ضمن اینکه می‌ توانید به کمک قابلیت اتصال خودکار، به صورت کاملاً اتوماتیک به قوی‌ ترین سرور موجود در برنامه در سریع‌ ترین زمان ممکن متصل شوید.
این ویژگی به شما این امکان را خواهد داد که در وقت خود صرفه‌جویی کنید. البته گفتنی است که اتصال دستی نیز با مراجعه به لیست سرور های برنامه ممکن است.

تعداد بالای سرورهای نامحدود

این برنامه همچنین از تعداد مناسبی سرور برخوردار است. که می‌ تواند به شما قدرت لازم برای دور زدن محدودیت‌ های شدید را نیز هدیه کند. برای مثال به کمک این سرور ها شما می‌ توانید محدودیت ‌های اعمال شده بر شبکه ‌های اجتماعی محبوب را از بین ببرید و از خدمات آن ها استفاده کنید.

Screenshot image

انتخاب برنامه های دلخواه در فیلتر شکن Empower VPN

شما هنگام استفاده از این برنامه می‌ توانید انتخاب کنید که کدام یک از برنامه‌ های موجود در دستگاه شما از خدمات وی پی ان بهره ‌مند شوند. این ویژگی باعث می‌ شود که ما دیگر نیاز به خاموش روشن کردن‌ های پیاپی نداشته باشیم. و به صورت یکنواخت از این برنامه استفاده کنیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *