دانلود فیلتر شکن رایگان Encrypt VPN نسخه جدید


دانلود فیلتر شکن رایگان Encrypt VPN نسخه جدید

دانلود برنامه Encrypt VPN برای اندروید بدون قطعی

همه ما به دنبال راه حلی هستیم که بتوانیم بدون هیچ گونه مشکل و محدودیتی از خدمات اینترنتی مورد نیازمان استفاده کنیم. اما به دلیل شدت محدودیت‌ های اعمال شده بر اینترنت بدون یک فیلتر شکن قدرتمند و پرسرعت این امکان برای ما وجود نخواهد داشت. پس همه ما نیاز داریم که یک فیلتر شکن درجه یک بر روی دستگاهمان داشته باشیم. یکی از بهترین فیلتر شکن هایی که ما می‌ توانیم از آن برای دور زدن محدودیت های اینترنتی استفاده کنیم، فیلتر شکن Encrypt VPN می باشد. این فیلتر شکن با استفاده از بهترین خدمات موجود در بازار به ما این امکان را می دهد تا در زمان کوتاهی محدودیت های موجود در اینترنت را دور بزنیم و به خدمات مسدود شده دسترسی پیدا کنیم.

Screenshot image

استفاده از بازی های سرگرم کننده

با افزایش محدودیت های اینترنتی حتی بسیاری از بازی های موجود در بازار برای ما از کار افتاده اند. و ما برای استفاده و بازی کردن نیاز به فیلتر شکن داریم تا بتوانیم محدودیت‌ های اعمال شده بر این بازی ها را دور بزنیم. با استفاده از این فیلتر شکن ما می توانیم به راحتی و در زمان کوتاهی محدودیت‌ های موجود در بازی ها را دور بزنیم و از یک گیم پلی روان لذت ببریم. چرا که این برنامه از سرعت بسیار بالایی برخوردار است و به راحتی می تواند محدودیت ها را دور بزند.

ایجاد اتصالی ناشناس توسط Encrypt VPN برای افزایش امنیت

یکی از اقدامات امنیتی این برنامه برای افزایش امنیت سایبری ما هنگام گشت و گذار در اینترنت فراهم کردن بستری مناسب جهت مرور ناشناس ما می باشد. در واقع ما می توانیم به کمک این فیلتر شکن و با متصل شدن به آن بدون اینکه هیچ کدام از فعالیت های آنلاین ما قابل ردیابی و شناسایی باشد، در فضای اینترنت به مرورگردی بپردازیم. این ویژگی از طریق پنهان‌ سازی موقعیت جغرافیایی ما توسط این فیلتر شکن ممکن شده است. و این برنامه با جایگزین کردن یک آی پی جعلی به جای آی پی اصلی ما، این شرایط را ایجاد می کند.

Screenshot image

نامحدود و رایگان بودن فیلتر شکن Encrypt VPN

این فیلتر شکن هیچگونه محدودیت برای استفاده از خدماتش ندارد و ما می توانیم در هر زمان و هر کجا به سرور های پرسرعت این برنامه متصل شویم و مرور ایمن و آزادانه را تجربه کنیم. همچنین این برنامه کاملا رایگان می باشد و ما نیازی به پرداخت هزینه نخواهیم داشت.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *