دانلود فیلتر شکن Energy VPN برای اندروید + نسخه اصلی


دانلود فیلتر شکن Energy VPN برای اندروید + نسخه اصلی

نصب رایگان فیلتر شکن انرژی وی پی ان برای کامپیوتر

به دلیل فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت کشور، همه کاربران اینترنت نیاز به فیلتر شکنی قدرتمند برای مقابله با این مشکل بزرگ دارند. فیلتر شکنی که بتواند توانایی پاسخگویی به نیاز های کاربران را داشته باشد. یکی از بهترین فیلتر شکن های موجود در بازار که شما می توانید برای مقابله با این مشکل از آن استفاده کنید، برنامه پرسرعت و رایگان Energy VPN می باشد. این فیلتر شکن به کمک اقدامات بینظیر خود، برای شما اینترنت بدون محدودیت را به ارمغان می آورد.

دسترسی آسان به خدمات برنامه Energy VPN بدون محدودیت

یکی دیگر از ویژگی های خوب و کاربردی این برنامه، خدمات بدون محدودیت آن می باشد. در نتیجه شما می توانید بدون این که هیچ گونه محدودیت حجمی و زمانی داشته باشید از سرور های این برنامه استفاده کنید. یعنی می‌ توانید در هر کجا و هر زمانی به سرور های پرقدرت این برنامه که در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند و برای شما اتصالی پرسرعت و پایدار را فراهم می‌ کنند، متصل شوید و محدودیت های اینترنتی را دور بزنید.

Screenshot image

مروری ناشناس با رمزگذاری قوی

همچنین برنامه انرژی وی پی ان مانند بسیاری از فیلتر شکن های قدرتمند موجود در بازار از امنیت بالایی برخوردار می باشد. اقدامات امنیتی این برنامه برای افزایش امنیت شما بسیار خوب و کارآمد می باشد. برای مثال، جهت اینکه بتواند اتصالی مطمئن و ایمن را برای شما فراهم کند. اتصالات شما را رمزگذاری می‌ کند و همچنین شرایط مورد نیاز به منظور مرور ناشناس را برای شما ایجاد می کند. تا بتوانید بدون اینکه ردیابی و شناسایی شوید، در اینترنت جستجو کنید.

انجام فعالیت های دلخواه با برنامه Energy VPN

این برنامه از قدرت بسیار بالایی برخوردار است، بنابراین شما می توانید انواع فعالیت های اینترنتی را به کمک این برنامه رفع انسداد کنید و از آن ها برخوردار شوید. همچنین به دلیل قدرت بالای سرور ها که به آن اشاره شد. اتصال شما پایدار می باشد و می توانید بدون قطع و وصلی در ارتباط خود، در اینترنت مرور آزادانه را انجام دهید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *