دانلود برنامه قوی Enlarge VPN با لینک مستقیم


دانلود برنامه قوی Enlarge VPN با لینک مستقیم

دانلود فیلتر شکن Enlarge VPN برای آیفون

فیلتر شکن Enlarge VPN یک برنامه سریع است که سرویس VPN رایگان را به شما ارائه می دهد. شما به کمک این فیلتر شکن می توانید به صورت ایمن و ناشناس به اینترنت دسترسی داشته باشید. شما برای دانلود این برنامه می توانید از گوگل پلی اقدام کنید. و به راحتی این برنامه ناشناخته که به طور کلی پنجاه هزار بار نصب شده است را دانلود کنید.

استفاده ساده و راحت

شما برای استفاده از این برنامه نیازی به ثبت نام و پیکربندی ندارید. بلکه می‌ توانید به کمک رابط کاربری زیبا و جذاب این برنامه تنها با یک کلیک به سرور های آن متصل شوید. همچنین گفتنی است که این برنامه قابلیت اتصال خودکار و دستی را دارد. و شما می‌ توانید از هر دو طریق به سرور های این برنامه متصل شوید.

Screenshot image

رمزگذاری اتصالات

این برنامه به کمک اقدامات امنیتی خود، امنیت سایبری شما را تضمین می‌ کند. یکی از مهم‌ ترین اقداماتی که این برنامه برای این مورد انجام می دهد، رمزگذاری اتصالات شماست. در واقع این برنامه هنگام عبور دادن داده ‌های شما آن ها را رمزگذاری می‌ کند. که این ویژگی سبب می‌ شود تا خطرات کمتری امنیت دستگاه شما را تهدید کند.

سرعت بالا و نامحدود سرور های Enlarge VPN

طبق ادعای سازندگان این برنامه سرور های این فیلتر شکن کاملاً از کیفیت بالا برخوردار هستند و می‌ توانند اتصالی پایدار و پرسرعت را برای شما ایجاد کنند. تا بتوانید به صورت آزادانه در اینترنت مرور کنید.

خدمات رایگان

همانطور که گفته شد این فیلتر‌ شکن خدمات وی پی ان را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌ دهد. بنابراین شما برای استفاده از آن نیازی به پرداخت هزینه نخواهید داشت.

Screenshot image

مرور ناشناس در سراسر جهان

برنامه Enlarge VPN موقعیت اصلی شما را پنهان می‌ کند و آن را با یک آی پی جعلی جایگزین می‌ کند. در نتیجه هنگامی که از این فیلتر شکن استفاده می‌ کنید. می‌ توانید بدون اینکه فعالیت‌ های آنلاینتان قابل ردیابی و شناسایی باشد، در اینترنت گشت و گذار کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *