دریافت برنامه فعال ESET VPN برای شبکه اجتماعی


دریافت برنامه فعال ESET VPN برای شبکه اجتماعی

دانلود فیلتر شکن ESET VPN نسخه جدید

یکی از مهم ترین برنامه‌ هایی که هر کاربر ایرانی باید بر روی گوشی همراه خود نصب داشته باشد فیلتر شکن‌ ها هستند. که شما می‌ توانید از فیلتر شکن قوی و فعال ESET VPN استفاده کنید و آن را بر روی گوشی‌ های اندرویدی یا حتی آیفون خود نصب کنید. در نتیجه با اتصال به یکی از سرور های این برنامه می‌ توانید به راحتی بر تمام سانسورها غلبه کنید.

اتصال به ESET VPN تنها با یک کلیک ساده

به دلیل اینکه سرور های پرسرعت این برنامه در ۶۰ کشور جهان قرار دارند شما می‌ توانید به راحتی اتصالی پایدار برای خود ایجاد کنید. فقط کافی است بر روی یکی از این سرورها کلیک کنید و صبر کنید تا اتصالی قوی برای شما ایجاد شود و بتوانید به صورت نامحدود از آن استفاده کنید.

Screenshot image 4

Screenshot image 7

ویژگی هایی که در ESET VPN باعث افزایش امنیت شما می شود:

۱_ حفاظت از ترافیک آنلاین

اولین فعالیتی که این برنامه برای حفاظت از داده‌ های شما انجام می‌ دهد حفظ ترافیک آنلاین شما در کشور می‌ باشد و این کار را زمانی که در اینترنت و یا سایت‌ ها آنلاین می‌ شوید انجام می‌ دهد و به افراد ناشناس اجازه دسترسی به اطلاعات شما را نمی‌ دهد.

۲_ تغییر دادن IP اصلی

فعالیت دیگری که این برنامه در راستای امنیت شما انجام می‌ دهد تغییر دادن آدرس آی پی می‌ باشد. یعنی وقتی ما با کشور ایران به این برنامه متصل شویم موقعیت مکانی ما به یکی از کشور های خارجی تغییر پیدا می‌ کند و در این صورت می‌ توانیم به هر نوع خدماتی دست پیدا کنیم.

 

تغییر زبان در برنامه ESET VPN

یکی دیگر از گزینه‌ های بسیار عالی که این فیلتر شکن دارد و در تنظیمات آن وجود دارد. امکان تغییر دادن زبان برنامه می‌ باشد. که وقتی شما بر روی آن کلیک کنید به راحتی می‌ توانید زبان برنامه را به هر کشوری که می‌ خواهید تغییر دهید.

Screenshot image 8


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *