نصب فیلتر شکن Eternal VPN برای گوشی سامسونگ


نصب فیلتر شکن Eternal VPN برای گوشی سامسونگ

دانلود برنامه قوی Eternal VPN نسخه جدید

فیلتر شکن Eternal VPN ابزاری است که خدمات وی پی ان را با بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار می‌ دهد. و این امکان را به شما می‌ دهد تا از قدرت و سرعت کافی برای دریافت خدمات فیلتر شده برخوردار شوید. شما می‌ توانید این برنامه را از طریق گوگل پلی بر روی دستگاه اندرویدی خود دانلود و نصب کنید.

فیلتر شکن Eternal VPN در چه کشور هایی سرور دارد؟!

این برنامه در سراسر نقاط جهان خصوصاً کشور آمریکا دارای سرور می‌ باشد. همانطور که می ‌دانید یکی از قوی ‌ترین سرور ها معمولاً در کشور آمریکا قرار دارد. که این برنامه از این سرور برخوردار است. بنابراین شما می‌ توانید از قدرت و سرعت لازم برای دور زدن انواع محدودیت‌ های اعمال شده بر سایت‌ ها و برنامه ‌های فیلتر شده استفاده کنیم.

امنیت بالا به همراه مرور ناشناس

این برنامه شرایط لازم برای مرور ناشناس را در اختیار شما قرار می‌ دهد. به گونه ‌ای که مرور آنلاین شما هنگام استفاده از این برنامه و اتصال به سرور هایش قابل ردیابی و شناسایی نخواهد بود. و شما می‌ توانید با خیال راحت از انواع خدمات و سرور هایش استفاده کنید. این برنامه این شرایط را به کمک قابلیت تغییر موقعیت مکانی انجام می دهد.

عدم نیاز به ثبت نام اطلاعات و اتصال خودکار

شما برای استفاده از این برنامه نیازی به ثبت نام و ثبت اطلاعات خصوصی خود ندارید. این ویژگی باعث می‌ شود ضمن افزایش امنیت شما استفاده از این برنامه بسیار راحت باشد. علاوه بر آن شما می توانید از قابلیت اتصال خودکار استفاده کنید و تنها با یک کلیک به قوی ترین سرور متصل شوید.

نظر کاربران در مورد فیلتر شکن Eternal VPN

این برنامه بیش از ۱۰۰ هزار بار توسط کاربران مختلف بر روی دستگاه ‌های اندرویدی نصب شده است. اما این فیلتر شکن توانسته است به دلیل کیفیت بالایی که دارد امتیاز بسیار مناسب ۴.۴ را از آن ها دریافت کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *