دانلود فیلتر شکن EverVpn نسخه اصلی


دانلود فیلتر شکن EverVpn نسخه اصلی

فیلتر شکن رایگان اِور وی پی ان برای اندروید

شما به کمک برنامه EverVpn و سرعت بی‌نظیری که به شما ارائه می کند می توانید از تمامی ظرفیت های اینترنت بین الملل برخوردار شوید. و به کمک این برنامه به محتوای مورد نیازتان در برنامه ها و سایت های مسدود شده دسترسی پیدا کنید. این برنامه به دلیل قدرت و امنیت بسیار بالایی که دارد از محبوبیت بسیار زیادی در نظر کاربران برخوردار است. به گونه‌ای که امروزه تعداد زیادی از کاربران این فیلتر شکن را به عنوان برنامه دستگاه خود انتخاب کرده اند. و از آن برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی استفاده می کنند.

افزایش حریم خصوصی با برنامه EverVpn

یکی از نقاط قوت برنامه اِور وی پی ان امنیت بسیار بالای آن و احترام به حریم شخصی کاربران است. به گونه ای که این برنامه به شما تعهد می‌ دهد که تحت هیچ شرایطی و به هیچ عنوان سوابق مرور و اطلاعات شما را ذخیره نکند و یا در اختیار اشخاص ثالث قرار ندهد. این ویژگی سبب می شود تا کاربران بتوانند با خیال راحت و آسوده به مرور در اینترنت بپردازند و از سرعت بسیار بالا و نامحدود برخوردار شوند.

Screenshot image

سرور های باکیفیت و پرسرعت

همانطور که بالاتر به آن چندین بار اشاره شد اِور وی پی ان از سرعت بسیار بالایی برخوردار است. به گونه‌ای که شما می توانید در سریع ترین زمان ممکن به محتوای مورد نیازتان در اینترنت دسترسی پیدا کنید. دلیل سرعت بسیار بالای این برنامه وجود سرور های متعدد و باکیفیت این برنامه می باشد که در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند.

Screenshot image

استفاده بسیار ساده و آسان از برنامه EverVpn

شما برای استفاده کردن از خدمات بینظیر این فیلتر شکن راه بسیار ساده ای را در پیش دارید. چرا که تنها کاری که می بایست برای برخورداری از این خدمات عالی انجام دهید دانلود کردن و اجرای برنامه می باشد. با اجرای این برنامه با یک رابط کاربری ساده و کاربردی مواجه خواهید شد. که در آن خبری از منو های پیچیده نیست. و شما تنها می‌توانید با کلیک بر روی دکمه اتصال به سرور های بی نظیر این برنامه متصل شوید. و از سرعت بی نظیر و نامحدودش برخوردار شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *