دانلود فیلتر شکن eVPN با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن eVPN با لینک مستقیم

نسخه اصلی برنامه رایگان ای وی پی ان

شما می‌ توانید توسط لینک های مستقیم فیلتر شکن پرسرعت و نامحدود eVPN را برای خود نصب کنید. و به راحتی تمام محدودیت های موجود در کشور را در یک چشم به هم زدن از بین ببرید. علاوه بر آن با اتصال به سرور های پرسرعت این برنامه امکان نصب تمام برنامه ها در هر کشوری برای شما امکان پذیر می شود. علاوه بر آن توسط این وی پی ان شما می توانید تماس های ویدیویی و صوتی را با بالاترین کیفیت و سرعت انجام دهید. بدون اینکه اتصال شما ضعیف و یا قطع شود. بنابراین کافی است این برنامه را بر روی گوشی های اندرویدی خود نصب کنید. تا از تمام امکانات که جلوتر بیشتر با آن آشنا می شوید بهره ببرید.

سرور های رایگان و نامحدود فیلتر شکن eVPN

لازم به ذکر است که تمامی سرور های این برنامه که در سراسر جهان پراکنده شده اند، به صورت کاملاً رایگان در اختیار شما قرار می گیرند. تا بدون اینکه نیاز باشد بابت اتصال به آن ها هزینه ای پرداخت کنید، به هر کدام که می خواهید تنها با یک ضربه متصل شوید. با اینکه این سرورها رایگان هستند اما هیچ گونه محدودیتی برای شما ندارند. و می توانید به راحتی به آن ها متصل شوید و محدودیت های موجود در کشور را به سادگی و در کمترین زمان ممکن از بین ببرید. علاوه بر آن شما می توانید به سادگی اتصال خود را از یک سرور به سرور دیگر تغییر دهید. و این کار تنها با یک ضربه امکان پذیر می شود.

Screenshot image

ایجاد یک آدرس جدید توسط برنامه eVPN

مهمترین کاری که این برنامه بعد از افزایش سرعت شما انجام می دهد، ایجاد موقعیت ایمن برای دسترسی به سایت های مختلف است. و این عمل را با ایجاد یک آدرس جدید برای شما انجام می دهد. یعنی وقتی به سرورهای این برنامه متصل می شوید یک آدرس دیگر به عنوان آدرس اصلی شما جایگزین می‌ شود. تا هیچ کس نتواند مکان اصلی شما را شناسایی کند. بنابراین می‌ توانید با امنیت بسیار بالا به موارد محدود شده در کشور دسترسی پیدا کنید. بدون اینکه اطلاعات و موقعیتتان ردیابی شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *