دانلود فیلتر شکن ExtremeVPN از سایت گوگل پلی


دانلود فیلتر شکن ExtremeVPN از سایت گوگل پلی

نصب برنامه قدرتمند و سریع ExtremeVPN با ایمنی بالا

با افزایش تعداد فیلتر شکن ‌های موجود در بازار انتخاب یک برنامه که بتواند تمامی انتظارات ما را برآورده کند کاری بسیار سخت و دشوار شده است. ولی شما می‌ توانید با نصب فیلتر شکن ExtremeVPN تمامی خدمات مورد نظر را به صورت یکجا دریافت کنید.

استفاده راحت و بدون چالش از ExtremeVPN

همه کاربران دوست دارند که بتوانند از برنامه‌ های موجود در دستگاه خود به راحتی استفاده کنند. این برنامه از این قابلیت به خوبی برخوردار است. به گونه ‌ای که می‌ تواند اتصال شما را در کوتاه ‌ترین زمان ممکن فراهم کند. تا از اینترنت جهانی و بدون محدودیت لذت ببرید.

Screenshot image

قابل دسترس به تمامی دستگاه ها

از آنجایی که این برنامه هم برای گوشی‌ های مختلف وجود دارد و هم برای کامپیوتر، استفاده از آن بسیار گسترده‌ تر خواهد بود. اما امروزه تعداد کاربران آن بسیار محدود و کم می‌ باشد. که دلیل آن هم ناشناخته بودن این برنامه می‌ باشد.

قابلیت کیل سوئیچ در ExtremeVPN

برنامه همچنین دارای قابلیت کیل سوئیچ است که امنیت شما را تا حد زیادی افزایش می‌ دهد. این قابلیت به درد زمانی می‌ خورد. که اتصال شما به صورت ناگهانی به سرور قطع شود. این برنامه در این هنگام اتصال شما را به صورت کلی قطع می‌ کند تا از خطرات احتمالی در امان باشید.

Screenshot image

سرور های پیشنهادی و مناسب

شما هنگام استفاده از این برنامه می‌ توانید به راحتی به سرور هایی که این برنامه برای دریافت سرعت بالاتر پیشنهاد کرده است متصل شوید. و از قدرت و سرعت بالاتر برای دور زدن محدودیت‌ ها استفاده کنید. سپس از اینترنت جهانی و بدون محدودیت لذت ببرید.

موجود در گوگل پلی برای دانلود مطمئن

این برنامه یکی از فیلتر شکن ‌های موجود در گوگل پلی است. که ما می‌ توانیم بدون هیچگونه مشکلی آن را بر روی دستگاه خود نصب کنیم و از خدماتش بهره‌مند شوید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *