دانلود فیلتر شکن Ex Vpn برای اندروید + رایگان


دانلود فیلتر شکن Ex Vpn برای اندروید + رایگان

دانلود نسخه جدید فیلتر شکن ای ایکس

برنامه Ex Vpn می تواند یکی از بهترین انتخاب های شما در راستای دور زدن محدودیت ها و فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت باشد. این فیلتر شکن بی نظیر که از خدمات و سرعت بالایی برخوردار است. به شما در دور زدن محدودیت ها و دسترسی به محتوای سایت ها و برنامه های مسدود شده کمک می کند. گفتنی است که این برنامه از محبوبیت بالایی در بین کاربران برخوردار می باشد. و امروزه بیش از چند هزار کاربر این برنامه را در دستگاه خود نصب کرده اند. و آن را به عنوان فیلتر شکن در گوشی خود انتخاب کرده‌ اند. شما با استفاده از این برنامه از خدمات بینظیری برخوردار خواهید شد. از مهم ترین آنها می توان به سرعت بالا و امنیت بی نظیر اشاره کرد.

امنیت بالا و تضمین شده فیلتر شکن Ex Vpn

همانطور که اشاره شد یکی از خدمات مهم و کاربردی این برنامه امنیت بالای آن می باشد. در واقع ای ایکس وی پی ان یکی از مطمئن ترین و ایمن ترین فیلتر شکن های موجود در بازار می باشد. که در راستای افزایش امنیت کاربران اقدامات گوناگونی را انجام می دهد. یکی از مهمترین این اقدامات فراهم کردن بستری است. که شما با استفاده از آن می توانید مرور ایمن و قابل اعتماد را داشته باشید. این مهم از طریق رمزگذاری اتصالات شما امکان پذیر می شود. که این برنامه این عمل را به بهترین نحو انجام میدهد.

Screenshot image

سرعت بالای برنامه Ex Vpn

از دیگر نکات قابل توجه در مورد این برنامه سرعتی است که به کاربران خود ارائه می‌کند. این سرعت که از کیفیت بالا و بی نظیری برخوردار می باشد. به واسطه سرور های متعدد و با کیفیت این برنامه فراهم شده است. این سرور های بی نظیر که در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند، سبب می‌شوند که کاربران از سرعت بالایی برخوردار شوند. و برای آنها اتصالی پایدار و بدون قطعی فراهم شود.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *