دانلود EZconnect VPN از گوگل پلی همراه با آموزش


دانلود EZconnect VPN از گوگل پلی همراه با آموزش

نصب آ‌پدیت برنامه EZconnect VPN برای گوشی اندروید

فیلتر شکن EZconnect VPN یکی از تازه‌ ترین فیلتر شکن‌ های موجود در بازار است. که تعداد کاربران بسیار محدودی دارد. به همین دلیل سرعتی که به شما ارائه می‌ دهد بسیار بالا خواهد بود. پس شما می‌ توانید این برنامه را به عنوان فیلتر شکن دستگاه خود از گوگل پلی دانلود و نصب کنید.

دسترسی راحت به برنامه EZconnect VPN

همانطور که گفته شد، شما برای دانلود این برنامه دسترسی راحتی خواهید داشت. چرا که این برنامه در گوگل پلی که بهترین مرجع برای دانلود برنامه ‌های اندرویدی است وجود دارد. البته باید دقت کنید که شما تنها برای سیستم عامل اندروید می‌ توانید از این برنامه استفاده کنید.

روش راه اندازی سریع برنامه EZconnect VPN

همانطور که در فیلم مشاهده خواهید کرد، شما برای فعال‌ سازی و متصل شدن به سرور های برنامه کاری بسیار راحت در پیش دارید. چرا که برنامه دارای قابلیت اتصال خودکار است. ضمن اینکه نیازی به ثبت نام جهت استفاده از این برنامه ندارید.

خدمات رایگان و بی هزینه

همچنین شما نیاز به پرداخت هزینه جهت دریافت خدمات در این برنامه ندارید. بلکه می‌ توانید به صورت کاملاً رایگان از خدمات وی پی ان استفاده کنید. تنها کاری که می‌بایست انجام دهید این است که تبلیغات موجود در برنامه را تماشا کنید و پس از آن، از خدمات بهره ‌مند شوید.

برنامه EZconnect VPN دارای تنظیمات پیشرفته

تنظیمات این برنامه بسیار پیشرفته است و دارای گزینه ‌هایی است که به شما این امکان را می‌ دهد تا بتوانید مرور خود را مدیریت کنید. و با توجه به اتصالاتی که در اختیار دارید بهترین تجربه مرورگردی را با این برنامه داشته باشید.

Screenshot image 1

دریافت امتیاز مناسب در گوگل پلی

همانطور که در ابتدا به این موضوع اشاره شد تعداد کاربران که این برنامه را بر روی دستگاه خود نصب کرده اند بسیار محدود است. به گونه ‌ای که تنها چیزی حدود ۱۰۰۰ نفر این برنامه را برای دستگاه خود نصب دارند. در کل این برنامه توانسته است امتیاز مناسب ۴.۱ را از کاربرانی که این برنامه را نصب کرده اند، دریافت کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *