دریافت برنامه EZVPN برای موبایل اندرویدی


دریافت برنامه EZVPN برای موبایل اندرویدی

فیلتر شکن جدید EZVPN مناسب برای تلگرام

برای اینکه بتوانید انواع محدودیت‌ های اعمال شده بر اینترنت را دور بزنید و از خدمات مورد نیازتان در اینترنت در هر کجا بهره ‌مند شوید. فیلتر شکن EZVPN می‌ تواند گزینه‌ای مناسب برای شما باشد. چرا که تمامی انتظارات شما را برآورده خواهد کرد و یک مرور نامحدود را به شما هدیه می کند.

علت این موضوع ویژگی های EZVPN می باشد که در ادامه بیشتر به آن می پردازیم:

انتخاب راحت سرور های پرسرعت

این برنامه سرور های بسیار زیادی در سراسر نقاط جهان دارد. به همین ترتیب این امکان را به شما خواهد داد که بتوانید به راحتی به هر کدام از این سرور ها که می‌ خواهید متصل شوید. تا از قدرت و سرعت لازم برای دور زدن انواع محدودیت ‌ها برخوردار شوید.
همچنین گفتنی است که در کنار این سرور ها کیفیت آن ها و سرعتشان مشخص شده است که انتخاب سرور را برای شما بسیار راحت‌تر خواهد کرد.

Screenshot image

مرور ناشناس در اینترنت با اتصال به EZVPN

این برنامه به کمک به کارگیری از به روزترین خدمات امنیتی باعث می‌ شود. که ما بتوانیم با خیالی راحت در اینترنت جستجو کنیم.
برای مثال این برنامه شرایط لازم برای مرور ناشناس شما را فراهم می‌ کند. به طوری که هنگام استفاده از این برنامه هیچ کدام از فعالیت‌ های آنلاین شما قابل شناسایی نخواهد بود. چرا که این برنامه از تکنولوژی تغییر موقعیت جهانی استفاده می‌ کند. و به محض اتصال شما به سرور ها، آی پی حقیقی شما را پنهان و آن را با آی پی سرور متصل شده جایگزین می‌ کند.

قابلیت استفاده از EZVPN با انواع اینترنت

همانطور که گفته شد این برنامه از سرور های زیادی برخوردار است. این تعدد سرور ها به شما این امکان را خواهند داد که بتوانید با انواع اینترنت به یکی از این سرور ها متصل شوید. بنابراین این فیلتر شکن اندرویدی را می‌ توانید با استفاده از هر نوع اینترنتی مصرف کنید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *