دانلود F-Secure FREEDOME VPN برای اندروید


دانلود F-Secure FREEDOME VPN برای اندروید

دانلود فیلترشکن اف سکیور فریدام با لینک مستقیم با 5 میلیون دانلود!

دانلود F-Secure FREEDOME VPN برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ در خدمت شما هستیم با یه وی پی ان که امیدواریم بتونه ما رو از این حجم محدودیت ها و مسدودیت های دنیای اینترنت رها کنه! از وقتی حتی برنامه ای مثل گوگل مپز هم فیلتر شد، میشد به این نتیجه رسید که هر کسی برای گوشی تلفن همراه هوشمند خودش حداقل نیاز به یه فیلترشکن فعال داره تا بتونه از امکانات دنیای اینترنت آزاد استفاده کنه! حالا میخوایم با هم ببینیم آیا این وی پی ان میتونه وی پی ان مورد انتخاب ما باشه؟

اولین نکته ای که باید حتما بهش توجه کافی رو بکنیم، تعداد دانلود های این وی پی انه! این وی پی ان یجورایی ترکونده و حسابی معروف و محبوبه! فیلترشکن اف سکیور فریدام تونسته تا الان از کاربران گوگل پلی بیشتر از 5 میلیون دانلود فعال داشته باشه که برای هر برنامه ای عدد بزرگیه چه برسه به یه وی پی ان و این نکته بسیار خوبیه!

همینطور نمره ای که این وی پی ان از بیشتر از 60 هزار کاربر دریافت کرده نمره 4.2 بوده که این نمره هم نمره بسیار خوبیه و یجورایی و نشون دهنده اینه که این وی پی ان سابقه خوبی تا الان در رزومش داره! دقت کنید که این نسخه اف سکیور ، نسخه فریدام هست و با نسخه های دیگش متفاوته! پس اگر قصد دانلود این وی پی ان رو داشتید حتما لوگوی برنامه رو با این لوگویی که براتون میزاریم، مطابقت بدید.

تو این وی پی ان نه خبری از محدودیت هست و نه خبری از پولی بودن! یه وی پی ان رایگان با کلی سرور مختلف از کشور های مختلف که میتونه به سادگی یه کلیک کردن شما رو به سرور یه کشور خارجی وصل کنه و از این محدودیت ها نجاتتون بده! ممنونیم از اینکه تا اینجای این مطلب همراهمون بودید!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *