دانلود فیلتر شکن اندروید F-Secure + نسخه اصلی


دانلود فیلتر شکن اندروید F-Secure + نسخه اصلی

دانلود برنامه رایگان F-Secure بدون قطعی

برنامه F-Secure فیلتر شکنی بی نظیر و باسرعت بالاست. که شما می توانید برای دور زدن محدودیت ها از این برنامه بی نظیر استفاده کنید. شما با دانلود این برنامه تمامی انتظاراتی را که از یک فیلتر شکن درجه یک دارید را دریافت خواهید کرد. همچنین این برنامه که از محبوبیت بالایی برخوردار است، امروزه توسط تعداد زیادی از کاربران در سراسر نقاط جهان برای دستگاه های اندروید دانلود و نصب شده است.

رفع انسداد شبکه های اجتماعی

این برنامه یکی از بهترین فیلتر شکن های ممکن موجود در بازار به منظور استفاده از شبکه های اجتماعی فیلتر شده نظیر اینستاگرام، تلگرام و غیره می‌ باشد. چرا که این برنامه با قدرت بی نظیری که دارد تمامی انواع محدودیت را دور می زند. در نتیجه شما می توانید به کمک این فیلتر شکن از شبکه های اجتماعی مسدود شده استفاده کنید.

Screenshot image

امنیت بی نظیر و تضمین شده برنامه F-Secure

یکی از مهم ترین فاکتور هایی که کاربران باید برای انتخاب فیلتر شکن در نظر بگیرند امنیتی است که یک فیلتر شکن برای آن ها فراهم می ‌کند. این فیلتر شکن از جمله برنامه های ایمن و قابل اعتماد موجود در بازار است. از جمله اقداماتی که این برنامه در راستای افزایش امنیت کاربران به آن ها ارائه می‌کند، رمزگذاری اتصالات آن ها می باشد. این برنامه برای این منظور اتصالات کاربران خود را از یک تونل رمزگذاری شده و ایمن عبور می دهد. و بدین ترتیب اتصالات کاربران را رمزگذاری می ‌کند.

استفاده از فیلتر شکن F-Secure بدون محدودیت

شما برای برخورداری از خدمات بی نظیر این برنامه هیچ محدودیتی نخواهید داشت. و می توانید به راحتی از امکانات این برنامه به صورت نامحدود لذت ببرید. این بدین منظور است که شما برای استفاده از این اپلیکیشن هیچگونه محدودیت زمانی و محدودیت حجمی نخواهید داشت. و می توانید هر زمان که لازم داشته باشید از این فیلتر شکن برای انجام کارهای روزمره خود استفاده کنید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *