دانلود F-Secure FREEDOME VPN برای سیستم اندروید


دانلود F-Secure FREEDOME VPN برای سیستم اندروید

نصب برنامه F-Secure FREEDOME VPN برای اینترنت رایتل

اگر به دنبال فیلتر شکنی مناسب هستید تا بتوانید از شر محدودیت ‌های اینترنتی خلاص شوید. برنامه F-Secure FREEDOME VPN را می‌ توانید به راحتی از گوگل پلی دریافت کنید. این برنامه از خدمات بسیار کاربردی برخوردار است. که می‌ تواند دسترسی نامحدود به خدمات اینترنتی را به شما هدیه کند.

انتخاب برنامه ها برای استفاده از خدمات وی پی ان

این برنامه دارای قابلیتی است که به شما این امکان را می‌ دهد تا بتوانید برنامه‌ هایی که می‌ خواهید هنگام استفاده از آن ها از خدمات وی پی ان استفاده نشود را تعیین کنید.
همچنین این کار به شما این امکان را خواهد داد که بدون اینکه نیاز داشته باشید برنامه را به صورت مداوم خاموش و روشن کنید. از این خدمات که هنگام استفاده از فیلتر شکن قابل انجام دادن نیستند استفاده کنید. که این ویژگی برنامه را بسیار کاربردی می‌ کند.

Screenshot image

اتصال راحت و سریع به سرور ها F-Secure FREEDOME VPN

رابط کاربری این برنامه به گونه ‌ای طراحی شده است. که به شما این امکان را می‌ دهد در سریع‌ ترین زمان ممکن به خدمات این برنامه با اتصال به سرور هایش دسترسی پیدا کنید. در واقع این برنامه مسیر اتصال شما را بهینه کرده است و از گذاشتن گزینه‌ های اضافی در برنامه جلوگیری کرده است.

انتخاب تم در برنامه

یک ویژگی جالب و بسیار مناسب که این برنامه برای جذاب شدن محیطش قرار داده است. این است که شما می‌ توانید تم موجود در برنامه را عوض کنید. و با توجه به سلیقه خود این کار را انجام دهید.

Screenshot image

قابلیت تست سرعت فیلتر شکن F-Secure FREEDOME VPN

این برنامه یک قابلیت جالب و کاربردی دیگر نیز دارد و آن هم قابلیت تست سرعت می‌ باشد. کاربرد این ویژگی بسیار بالاست و هنگامی به کمک شما می‌ آید که اتصال شما برقرار شده و می‌ خواهید اندازه سرعتتتان هنگام آپلود و دانلود کردن محتوا ها را بدانید.
این ویژگی همچنین در انتخاب بهترین سرور موجود در برنامه به شما کمک خواهد کرد. چرا که می‌ توانید بفهمید که سرعت شما هنگام اتصال به هر سرور چه مقدار است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *