دانلود Facebook برای اندروید


دانلود Facebook برای اندروید

دانلود فیسبوک با لینک مستقیم

دانلود Facebook برای اندروید! سلام رفقا ، چطورید؟

امروز اومدیم با یه برنامه نام آشنا که همه حداقل یکبار اسمش رو شنیدن ، به نام فیسبوک!

فیسبوک یکی از قدیمی ترین و همچنین معروف ترین شبکه های اجتماعی دنیاست! شاید بشه گفت قدیمی ترین شبکه اجتماعی دنیا فیسبوکه! داستان ساخته شدن فیسبوک یه داستان طولانیه از ماجراهای مارک زاکنبرگ که حتی فیلمش رو هم ساختن!

فیسبوک انقلابی تو دنیای اینترنت بود! سایتی که آدم ها رو از راه دور به همدیگه وصل میکرد و این اجازه رو به اونها میداد تا باهم ارتباط برقرار کنن! با وجود تمام حواشی که داستان متولد شدن فیسبوک داشت، فیسبوک راه اندازی شد و کمپانی فیسبوک شروع به کار کرد و تبدیل شد به یکی از مهم ترین و اثر گذار ترین رخدادهای تاریخ اینترنت!

کمپانی فیسبوک که بعدا به متا تغییر نام داد الان صاحب امتیاز فیسبوک ، اینستاگرام و همچنین واتساپه!

فیسبوک انقدری در تاریخ اینترنت و همچنین زندگی هممون تاثیرگذار بوده که یجورایی میشه گفت تمامی شبکه های اجتماعی فعلی که ازشون استفاده میکنیم از نوادگان فیسبوکن و اگه فیسبوک نبود اونها هم وجود نداشتن!

البته فیسبوک از همون ابتدا در ایران فیلتر شد و یکی از اولین برنامه هاییه که برای ورود و استفاده ازش نیاز به فیلترشکن بوده و هست! گرچه با وجود فیلترسنگ برای فیسبوک، تا قبل از ورود شبکه های اجتماعی دیگه، فیسبوک در ایران کاربران خودش رو داشت و عده ای از فیسبوک استفاده میکردن! ولی با اومدن شبکه های اجتماعی قوی ترس مثل اینستاگرام و همچنین خوشنام نبودن فیسبوک در نگهداری و حفظ حریم شخصی کاربران ، فیسبوک هم کم کم محبوبیت خودش رو از دست داد و دیگه اون فیسبوک سابق نشد!

برنامه فیسبوک برای اندروید ، از گوگل پلی تا حالا بیشتر از ۵ میلیارد بار دانلود شده، بیشتر از ۱۳۳ میلیون کامنت گرفته و همچنین از کاربرها نمره ۳.۶ رو دریافت کرده و الان میتونید از گوگل پلی دانلودش کنید!

و تمام!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *