دانلود فیلتر شکن FAHIM VIP VPN برای موبایل


دانلود فیلتر شکن FAHIM VIP VPN برای موبایل

دانلود فیلتر شکن جدید FAHIM VIP VPN با لینک مستقیم

یکی از چالش ‌های مشترک تمامی کاربران اینترنت در ایران انتخاب یک فیلتر شکن مناسب جهت برخورداری از خدمات مسدود شده موجود در اینترنت می‌ باشد. با افزایش شدت محدودیت ‌های اینترنتی تعداد زیادی فیلتر شکن وارد بازار شدند، تا بتوانند به کاربران ارائه خدمات کنند.
البته بسیاری از آن ها جهت سوء استفاده وارد بازار شده ‌اند و یا کلاهبردار و یا بدافزار هستند. که این موضوع انتخاب فیلتر شکن را بیش از هر زمان دیگری سخت‌ تر می‌ کند. فیلتر شکن FAHIM VIP VPN یکی از برنامه ‌های ناشناخته موجود در بازار است. که شما می‌ توانید آن را دانلود و نصب کنید.
این برنامه به طور کلی تنها هزار بار توسط کاربران مختلف از گوگل پلی دانلود و نصب شده است. که نشان می‌ دهد که کیفیت این برنامه چندان بالا نمی‌ باشد.

Screenshot image

آیا فیلتر شکن FAHIM VIP VPN سرور های پرسرعتی در اختیار دارد؟!

می‌ توان گفت مهم‌ ترین ویژگی که هر فیلتر شکن قدرتمند باید از آن برخوردار باشد سرورهای باکیفیت و پرتعدادش است. چرا که اگر سرور های یک فیلتر شکن از کیفیت کافی برخوردار نباشند نمی ‌توانند سرعت لازم برای دور زدن محدودیت ‌ها را برای شما فراهم کنند. این فیلتر شکن نیز مانند بسیاری از برنامه های موجود در بازار ادعا دارد که سرور هایش از قدرت کافی برای برقراری اتصالی پایدار و پرسرعت برخوردار می‌ باشد. اما به دلیل اینکه کاربران کمی از آن استفاده می‌ کنند صحت این ادعا چندان قابل تایید نمی‌ باشد.

امنیت دریافتی با نصب برنامه FAHIM VIP VPN

امنیت، ویژگی دیگری است که هنگام انتخاب فیلتر شکن حتما باید به آن توجه کنید. چرا که اگر امنیت کافی برای شما فراهم نشود، نمی‌ توانید با خیالی راحت از آن برنامه استفاده کنید. به صورتی که امنیت این برنامه در درجه پایینی قرار دارد. چرا که رمزگذاری اتصالات در این فیلتر شکن صورت نمی‌ گیرد و داده‌ ها هنگام انتقال رمزگذاری نمی شوند.
همچنین این برنامه یک سری از اطلاعات خصوصی شما را ممکن است ذخیره کند. که با توجه به آنکه این برنامه عدم رمزگذاری را دارد، بسیار خطرناک خواهد بود.
البته گفتنی است که این برنامه به هیچ عنوان هیچ گونه از اطلاعات خصوصی شما را با اشخاص ثالث همرسانی نمی‌ کند. اما با وجود عدم رمزگذاری اتصالات شما، بسیار این موضوع خطرناک خواهد بود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *