دانلود فیلتر شکن FAIR VPN نسخه جدید برای ویندوز


دانلود فیلتر شکن FAIR VPN نسخه جدید برای ویندوز

دانلود برنامه امن FAIR VPN با لینک مستقیم بدون قطعی

فیلتر شکن قوی و خصوصی FAIR VPN به شما کمک می کند که به برنامه های مسدود شده دلخواهتان با هر نوع اتصالی که دارید در هر زمان به سرعت دست یابید. همچنین می توانید علاوه بر برنامه های مسدود شده، تمام سایت های فیلتر شده در کشورتان را با سرور های این برنامه باز کنید .

حفاظت از موقعیت مکانی شما

آدرس IP شما توسط این فیلتر شکن پنهان می شود. تا موقعیت مکانی شما خصوصی بماند و بتوانید محدودیت های جغرافیایی را برای دسترسی به هر محتوا و در هر کجا دور بزنید. همچنین گفتنی است که فعالیت های آنلاین شما هنگام استفاده از این فیلتر شکن قابل ردیابی نیست.

خصوصی نگه داشتن داده های شما توسط برنامه FAIR VPN

این برنامه برای افزایش امنیت کاربران خود‌ و فراهم کردن اتصالی ایمن برای آن ها، اتصالات آن ها را با عبور دادن از یک تونل رمزگذاری شده و پیشرفته، خصوصی می کند. این ویژگی سبب می شود که کاربران بتوانند با خیالی راحت و آسوده از تمامی خدمات اینترنتی دلخواهشان با خیالی راحت بهره ببرند. بدون اینکه‌ ترسی از هک شدن اطلاعات خود داشته باشند.

Screenshot image

پهنای باند سریع و نامحدود

شما می توانید تنها با یک ضربه به سرور های قدرتمند این برنامه که در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند متصل شوید. زیرا سرور های این برنامه محدودیت پهنای باند یا ترافیک ندارند. بنابراین می توانید در هر ساعت از شبانه روز به هر مقداری که می خواهید به کمک این برنامه به گشت و گذار در اینترنت بپردازید.

دریافت خدمات رایگان از فیلتر شکن FAIR VPN

این وی پی ان یکی از بهترین فیلتر شکن های رایگان موجود در بازار است. که شما می توانید بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای از خدمات رایگان آن استفاده کنید. و تجربه ای بی نظیر از یک اینترنت نامحدود و پرسرعت را داشته باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *