دانلود فیلتر شکن FalcoVPN برای گوشی


دانلود فیلتر شکن FalcoVPN برای گوشی

دانلود فیلتر شکن FalcoVPN نسخه جدید

یکی از فیلتر شکن ‌های مناسب برای گشت و گذاری مطمئن و آزادانه در اینترنت فیلتر شکن FalcoVPN می‌ باشد. این برنامه می‌ تواند قدرت و سرعت لازم برای دور زدن محدودیت ‌های اینترنتی را به شما بدهد. و امکان استفاده از خدمات مسدود شده اینترنتی را برای شما به ارمغان بیاورد.

سرور های متعدد در برنامه FalcoVPN

این برنامه دارای سرور های متعدد و با کیفیت عالی می‌ باشد. که امکان برقراری اتصالی پایدار و پرسرعت به منظور دور زدن انواع محدودیت‌ ها را برای شما فراهم می‌ کند.

نیاز به ایجاد حساب

شما می‌ توانید برای ارائه خدمات بهتر و پشتیبانی بهینه ‌تر برای خود ایجاد یک حساب کاربری کنید. و با ثبت اطلاعات به ارائه خدمات بهتر توسط تیم پشتیبانی کمک کنید.

Screenshot image

تیم پشتیبانی قوی

این برنامه برای ارائه خدمات بهتر و با کیفیت ‌تر دارای یک تیم پشتیبانی پاسخگو می‌ باشد. که شما می‌ توانید در صورت بروز مشکل با این تیم تماس برقرار کنید. و مشکل به وجود آمده را به آن ها بگویید و در سریع ‌ترین زمان ممکن راه حل را دریافت کنید.

حفظ حریم خصوصی آنلاین

امنیت این برنامه در حد بسیار بالایی قرار دارد. به گونه‌ ای که امنیت سایبری این برنامه به دلیل رمزگذاری اتصالات شما بسیار بالا خواهد بود. چرا که هنگام انتقال داده ‌ها هیچ خطری شما را تهدید نخواهد کرد و امکان به سرقت رفتن اطلاعات شما بسیار پایین می‌ باشد. همچنین امنیت حریم خصوصی شما نیز هنگام استفاده از این برنامه تضمین شده می‌ باشد. چرا که این برنامه هیچگونه اطلاعاتی را با اشخاص ناشناس به اشتراک نمی گذارد.

خدمات رایگان در برنامه FalcoVPN

شما می‌ توانید بدون پرداخت هزینه از خدمات موجود در این برنامه به صورت رایگان استفاده کنید. بنابراین یکی از مزیت‌ های این فیلتر شکن خدمات رایگانش می‌ باشد.

Screenshot image

رابط کاربری جذاب

رابط کاربری این برنامه در مقایسه با بسیاری از فیلتر شکن‌ های موجود در بازار زیبا تر و دلنشین‌ تر است. چرا که طراحی آن مطابق با سلایق کاربران متفاوت می‌ باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *