دانلود نسخه اصلی فیلتر شکن Family Protect VPN + آیفون


دانلود نسخه اصلی فیلتر شکن Family Protect VPN + آیفون

دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن پرسرعت فمیلی پروتکت وی پی ان

یکی از برنامه هایی که شما می توانید برای دور زدن محدودیت های اینترنتی از آن استفاده کنید، برنامه Family Protect VPN می باشد. این برنامه، فیلتر شکنی پر قدرت و باسرعت بالاست که به کاربران در راستای به دست آوردن اینترنتی آزاد و بدون محدودیت کمک می‌ کند. در واقع شما با استفاده از این برنامه می توانید با دور زدن محدودیت و فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید. و به اینترنت آزاد و بدون نظارت دسترسی پیدا کنید.

رمزگذاری اتصالات کاربران

یکی از اقدامات امنیتی این برنامه در راستای افزایش امنیت کاربرانش رمزگذاری اتصالات آن ها می باشد. در واقع این فیلتر شکن این عمل را با عبور دادن اتصالات کاربران از تونل رمزگذاری شده و ایمن انجام می دهد. با این عمل، برای کاربرانش اتصالی ایمن و غیر قابل نفوذ فراهم می ‌کند تا اطلاعات آن ها هیچ وقت هک نشود. این موضوع سبب می‌ شود که کاربران در برابر خطرات احتمالی هنگامی که از یک اتصال غیر ایمن استفاده می کنند در امان بمانند. و این وی پی ان از این طریق از اطلاعات دستگاه کاربران خود محافظت می ‌کند. و با رمزگذاری های پیشرفته و قوی، حملات سایبری به شما را تقریبا غیرممکن می کند.

Screenshot image

سرور های متصل و سریع در برنامه Family Protect VPN

یکی از نقاط قوت این برنامه سرورهای پر تعداد آن می باشد. این سرور ها که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند، در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند. بنابراین کاربران گستره انتخاب بیشتری خواهند داشت و سرعت اتصال و پهنای باند بیشتری در اختیار آن ها قرار می گیرد. شما می توانید به صورت خودکار به سرور های پرسرعت این فیلتر شکن متصل شوید. و یا می توانید به صورت دستی سرور مورد نظر را انتخاب کنید و به آن متصل شوید. و از طریق این سرورهای پرقدرت از اینترنت آزاد و بدون محدودیت لذت ببرید. یکی از نکات مثبت سرور های پر تعداد این می باشد که اگر به هر دلیلی یکی از سرورها از دسترس خارج شد و یا دچار مشکل شد. شما می توانید آن را با سرور دیگری جایگزین کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *