فعال سازی رایگان برنامه Faran VPN به کشور آلمان


فعال سازی رایگان برنامه Faran VPN به کشور آلمان

دانلود فیلتر شکن خارجی Faran VPN برای گوشی

اگر کاربر جدید اینترنت هستید و تا به حال از فیلتر شکن استفاده نکرده‌اید بهتر است که از برنامه Faran VPN استفاده کنید و آن را بر روی گوشی‌ های همراه خود نصب کنید. چون این برنامه یک فیلتر شکن بسیار ساده با محیط کاربری آسان می‌ باشد. و هر کاربری با هر تجربه‌ای می‌ تواند به راحتی به این برنامه متصل شود و فعالیت‌ های دلخواه خود از جمله از بین بردن فیلترینگ موجود در سایت‌ ها و برنامه‌ ها را انجام دهد.

نحوه ایجاد اتصالی قوی به سرور های آلمانیی برنامه Faran VPN

برای اینکه بتوانید اتصال قوی خود را در این فیلتر شکن ایجاد کنید باید یکی از سرور های این برنامه را که فقط در کشور آلمان وجود دارد را انتخاب کنید. البته تعداد این سرورها آنقدر زیاد است که بتواند پاسخگوی تمامی کاربران باشد.

یکی از ویژگی‌ های جالبی که این برنامه دارد این است که اگر شما یک سرور را به صورت دستی انتخاب کنید ولی متناسب با نوع اینترنت و موقعیت مکانی شما نباشد. خود برنامه به صورت خودکار آن سرور را تغییر می‌ دهد تا در نهایت بتواند برای شما یک اتصال پایدار ایجاد کند. و بتوانید هر نوع محدودیتی را که می‌ خواهید از بین ببرید.

آیا اتصال به Faran VPN نامحدود می باشد؟!

خیر وقتی که شما به یک سرور های این برنامه متصل می‌ شوید تنها به مدت یک ساعت و ۲۰ دقیقه می‌ توانید از آن سرور استفاده کنید و پس از آن دوباره باید روند اتصال را طی کنید. این موضوع به خاطر کیفیت اتصال شما می‌ باشد و کمک می‌ کند که همیشه سروری قوی در اختیار داشته باشید و بتوانید محدودیت‌ ها را از بین ببرید.

چه ویژگی امنیتی در فیلتر شکن Faran VPN وجود دارد؟!

یکی از مهم ترین ویژگی‌ های امنیتی که این فیلتر شکن در اختیار شما قرار می‌ دهد قابلیت کیل سوئیچ می‌ باشد. که البته خودتان باید این گزینه را در تنظیمات فعال کنید تا بتوانید از آن استفاده کنید. که این موضوع می‌ تواند به حفظ داده‌ های شما کمک کند. علاوه بر آن این برنامه آدرس آی پی شما را پنهان می‌ کند که به مرور ناشناس شما کمک می‌ کند.

Screenshot image 5


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *