دانلود فیلتر شکن اندروید fara VPN


دانلود فیلتر شکن اندروید fara VPN

دانلود نسخه اصلی برنامه فارا وی پی ان + رایگان

اگر به دنبال فیلتر شکنی هستید تا بتوانید با استفاده از آن به تمامی ظرفیت‌ های اینترنت جهانی دسترسی پیدا کنید. فیلتر شکن fara VPN می تواند بهترین انتخاب شما باشد. زیرا این برنامه به دلیل سرور های بسیار با کیفیتی که دارد از سرعت بسیار بالاتر نسبت به سایر فیلتر شکن ها برخوردار است. بنابراین می‌ تواند سرعت و قدرت کافی برای دور زدن انواع محدودیت های اینترنتی را برای شما ایجاد کند. و امکان دسترسی به خدمات مورد نیازتان را برای شما فراهم می کند.

Screenshot image

اتصال خودکار و دستی به سرور های برنامه fara VPN

همانطور که در ابتدا به این موضوع اشاره کردیم، این وی پی ان از سرور های بسیار با کیفیتی برخوردار است. که در سراسر جهان پراکنده شده اند و شما می توانید از دو طریق به سرور های این برنامه متصل شوید. انتخاب دستی سرور به این صورت است که شما می بایست به لیست سرور های برنامه مراجعه کنید و با توجه به سرعت سرور ها، کشور مورد نظرتان را انتخاب و با کلیک بر روی آن، متصل شوید. برای اتصال خودکار شما می بایست بر روی دکمه اتصال خودکار موجود در برنامه ضربه بزنید. سپس برنامه به صورت خودکار موقعیت جغرافیایی شما را شناسایی می کند و شما را به نزدیک ترین و باکیفیت ترین سرور موجود متصل می کند.

Screenshot image

امنیت بالای فیلتر شکن fara VPN

این برنامه یکی از ایمن ترین و مطمئن ترین فیلتر شکن های موجود در بازار است. که برای شما اتصالی مطمئن و غیر قابل نفوذ را فراهم می‌ کند. این ویژگی از طریق رمزگذاری اتصالات شما ممکن شده است .
در واقع این وی پی ان با عبور دادن اتصالات شما از یک تونل رمزگذاری شده، اطلاعات شما را ایمن می‌ کند. و از شما در برابر خطرات احتمالی هنگام استفاده از نقاط اتصال نامطمئن همانند وای فای عمومی محافظت می کند.
در نتیجه شما به کمک این فیلتر شکن می توانید بدون هیچگونه نگرانی از لو رفتن اطلاعاتتان یا آسیب رسیدن به دستگاهتان در فضای اینترنت به گشت و گذار بپردازید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *