دانلود VPN Farm برای اندروید


دانلود VPN Farm برای اندروید

دانلود فیلترشکن فارم با لینک مستقیم

دانلود VPN Farm برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز هم مثل روز های دیگه براتون یه وی پی ان جدیدی اوردیم که با هم بررسی کنیم و ببینیم که چقدر ارزش دانلود داره! این شما و این وی پی ان فارم!

این وی پی ان همین الان برای دانلود روی وبسایت و برنامه گوگل پلی قرار داره و شما میتونید برای دانلود این وی پی ان به گوگل پلی مراجعه کنید. اما سوال اینجاست که آیا این وی پی ان ملاک های یه وی پی ان خخوب رو داره که ما دانلودش کنیم؟

این وی پی ان از گوگل پلی تا الان حدود ۱۰ هزار دانلود فعال داشته که خب این عدد برای یه وی پی ان متوسط رو به پایین محسوب میشه. از طرفی کاربران گوگل پلی به این وی پی ان از ۵ نمره ۴.۲ رو دادن که خب نمره خوبیه ولی یه مشکل اساسی برای این وی پی ان وجود داره و اون اینه که این وی پی ان آخرین آپدیت خودش رو سال ۲۰۲۰ روی گوگل پلی منتشر کرده و این اصلا خوب نیست! مخصوصا برای یه وی پی ان اینکه بروز و آپدیت نباشه به این معناست که احتمالا تا الان سرورهاش از کار افتادن و دیگه نمیشه ازش استفاده کرد.

سیستم مورد نیاز این وی پی ان ، سیستمیه که حداقل سیستم عامل اندروید ورژن ۵ و یا بالاتر رو داشته باشه تا این برنامه بتونه بدون مشکل به کارش روی گوشی تلفن همراه شما ادامه بده.

ضمن اینکه این وی پی ان ادعا میکنه که اطلاعات شما جاش امنه و با خیال راحت میتونید به فعالیتتون در فضای انلاین و اینترنت ادامه بدید تیم پشتیبانی این وی پی ان هم طبق توضیحات در هفت روز هفته و ۲۴ ساعته در کنار شماست که البته با توجه به قدیمی بودن اخرین نسخه این وی پی ان بعید میدونم که هنوز هم پشتیبانی این وی پی ان فعال باشه.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *