دانلود فیلتر شکن Farm VPN برای آیفون


دانلود فیلتر شکن Farm VPN برای آیفون

دانلود برنامه جدید Farm VPN با لینک مستقیم

امروزه به دلیل افزایش شدت محدودیت ‌ها فیلتر شکن ‌های زیادی به بازار ارائه شده ‌اند تا بتوانند پاسخگویی نیاز کاربران باشند. یکی از این فیلتر شکن ‌ها برنامه Farm VPN است. که یک برنامه ناشناخته می باشد. علاوه بر آن این برنامه می ‌تواند طبق ادعای سازندگانش قدرت لازم برای دور زدن محدودیت‌ ها را برای شما فراهم کند.

سرور های برنامه Farm VPN با قدرت و کیفیت بالا

دلیل اصلی که سازندگان این برنامه را به شما جهت انتخاب معرفی می کنند،‌ قدرت بالای سرور هایش می‌ باشد. در واقع این سازندگان ادعا می‌ کنند که سرور هایی که آن ها در نظر گرفته‌ اند از بهترین کیفیت برخوردار می‌ باشد. در نتیجه می‌ توانند به راحتی قدرت لازم برای دور زدن انواع محدودیت‌ ها را برای شما به ارمغان بیاورند.

Screenshot image

Screenshot image

بدون محدودیت برای استفاده

شما برای برخورداری از خدمات وی پی ان موجود در این برنامه هیچگونه محدودیتی نخواهید داشت. و می‌ توانید در هر ساعت و هر کجا به سرور های این فیلتر شکن متصل شوید. علاوه بر آن، طبق ادعای سازندگانش از قدرت لازم برای دور زدن حتی شدید ترین محدودیت‌ ها نیز برخوردار شوید.

ویژگی های امنیتی در فیلتر شکن Farm VPN

رمزگذاری اتصالات مهم شما

همچنین این برنامه هنگام انتقال داده ‌های شما، آن ها را رمزگذاری می‌ کند. تا از این طریق بتواند امنیت سایبری مناسب برای شما به ارمغان بیاورد.

ایجاد حریم خصوصی مطمئن

از آنجایی که این برنامه به هیچ عنوان هیچگونه اطلاعات خصوصی شما را ذخیره نمی‌ کند. در نتیجه حریم خصوصی شما در امنیت کافی خواهد بود. چرا که آسیب پذیری شما در برابر خطرات احتمالی بسیار کاهش پیدا می‌ کند. همچنین این برنامه برخلاف بسیاری از فیلتر شکن ‌های موجود در بازار هیچگونه اطلاعاتی را با اشخاص ثالث همرسانی نمی ‌کند. تا بتواند امانت ‌دار خوبی برای شما باشد.

این برنامه به طور کلی تنها هزار بار دانلود و نصب شده است و در نتیجه اطلاعات درستی از آن در دسترس نیست. و تمامی اطلاعات گفته شده بر اساس ادعای سازندگان است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *