دانلود فیلتر شکن FastestVPN برای اندروید + رایگان


دانلود فیلتر شکن FastestVPN برای اندروید + رایگان

فیلتر شکن نامحدود فستِست وی پی ان همراه با نسخه جدید

فیلتر شکن FastestVPN یک سرویس VPN سریع، رایگان و ناشناس برای دسترسی به تمام ظرفیت اینترنت بین الملل می باشد. درواقع شما به کمک این وی پی ان و برخورداری از خدمات این برنامه می‌ توانید به هر سایت و برنامه ای که به آن نیاز دارید وارد شوید. و با دور زدن محدودیت و فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت به محتوای مورد نیازتان دسترسی پیدا کنید.
همچنین این فیلتر شکن به منظور ارائه بهترین خدمات به کاربران طراحی شده است و جزو یکی از فیلتر شکن های خوب در کشور است.

حفاظت از حریم شخصی شما با برنامه FastestVPN

این فیلتر شکن از حریم خصوصی شما به صورت کامل محافظت می کند. همچنین به شما این اطمینان را می دهد که تحت هیچ شرایطی سوابق مرور و اطلاعات شخصی شما ذخیره نشود. و یا در اختیار اشخاص ثالث قرار نگیرد. همچنین گفتنی است، تا مادامی که از این برنامه استفاده می کنید، بر هیچ کدام یک از فعالیت های شما نظارت نخواهد شد. بنابراین می توانید با خیالی راحت به گشت و گذار در اینترنت بپردازید. و از اینترنت بدون محدودیت و پرسرعت لذت ببرید.

Screenshot image

رمزگذاری داده های شما

تمام داده های شما توسط این وی پی ان رمزگذاری می شود. این کار از طریق عبور اتصالات شما از یک تونل رمزگذاری شده ایمن انجام می‌شود. به طور کلی این برنامه با برقرای اتصالی امن برای شما از اطلاعات موجود در گوشی همراه شما دربرابر اشخاص ثالث محافظت می کند. همچنین به کمک این ویژگی شما می توانید با خیالی راحت به تمامی سایت ها و برنامه های مسدود شده وارد شوید و از محتوای آن ها استفاده کنید. بدون اینکه ترسی از به سرقت رفتن اطلاعات شخصی خودتان و یا آسیب رسیدن به دستگاه خود داشته باشید.

Screenshot image

نصب راحت فیلتر شکن FastestVPN

شما می توانید به سادگی این فیلتر شکن را از طریق لینک های مستقیم بر روی گوشی همراه خود نصب کنید. و بدون هیچ گونه ثبت نامی از سرور های پرسرعت این برنامه استفاده کنید. که این موضوع علاوه بر سادگی، باعث افزایش ایمنی شما می شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *