دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن FastFox VPN برای اندروید


دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن FastFox VPN برای اندروید

دانلود فیلتر شکن قوی فست فاکس وی پی ان برای کامپیوتر

یکی از بهترین فیلتر شکن های موجود در کشور که با نصب آن بر روی دستگاه اندرویدی خود می توانید از اینترنت نامحدود و بین المللی برخوردار شوید، فیلتر شکن FastFox VPN می باشد. این برنامه یکی از بهترین برنامه های ارائه دهنده خدمات وی پی ان به صورت رایگان می باشد. که شما می توانید با نصب آن به صورت رایگان از اینترنت نامحدود برخوردار شوید. و می تواند از تمامی خدمات مسدود شده دلخواهتان استفاده کنید.

برقراری تماس های صوتی و تصویری

یکی از خدماتی که امروزه برای بسیاری از ما غیرقابل دسترس شده است، تماس تصویری به وسیله شبکه ‌های اجتماعی این حوزه می باشد. برای مثال با اعمال فیلتر بر روی برنامه های اینستاگرام، واتساپ، اسکای روم و سایر برنامه هایی که برای انجام ارتباط تصویری استفاده می شوند، این قابلیت از شما گرفته شده است. که فیلتر شکن FastFox VPN با قدرت و سرعت بسیار بالایی که دارد می‌ تواند این برنامه ها را رفع انسداد کند و استفاده از خدمات آن ها را برای شما ممکن سازد.

Screenshot image

Screenshot image

فیلتر شکن FastFox VPN دارای سریع ترین سرور ها

قدرت و سرعت بالای این برنامه به دلیل وجود سرور های بسیار پرسرعت و باکیفیت این برنامه در سراسر نقاط جهان می باشد. شما می توانید با متصل شدن به سرور های این برنامه از قدرت کافی برای رفع انسداد انواع محدودیت های اینترنتی برخوردار شوید. همچنین این برنامه به شما اتصالی پایدار و مطمئن را هدیه می کند که به تجربه بهتر از مرورگردی در اینترنت منجر می شود.

حفاظت از مکان اصلی شما

این برنامه برای جلوگیری کردن از ردیابی شدن فعالیت های آنلاین، حفاظت از امنیت سایبری شما و همچنین ایجاد بستری مناسب برای مرور ناشناس، موقعیت جغرافیایی شما را پنهان می‌ کند. یعنی این برنامه با جایگزین کردن یک آی پی جعلی به جای IP اصلی شما، بستری را ایجاد می کند که هیچ کس نتواند موقعیت جغرافیایی شما را پیدا کند و فعالیت‌ های آنلاین شما را ردیابی کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *