دانلود FastVPN by Namecheap برای اندروید


دانلود FastVPN by Namecheap برای اندروید

دانلود فیلترشکن فست وی پی ان با لینک مستقیم

دانلود FastVPN by Namecheap برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم با یه وی پی ان جدید که اسمش فست وی پی انه و امیدواریم که مثل اسمش سریع و پرسرعت باشه! البته این فست وی پی ان از سازنده ای به نام Namecheap هست و با بقیه وی پی ان ها یا فیلترشکن هایی که اسمشون فست وی پی انه، فرق میکنه!

طبق معمول مرحله اول بررسیمون راجع به ظاهره! اگه بخوایم منصفانه به طراحی بصریش نگاه کنیم، طراحی این فیلترشکن، نمره قابل قبولی میگیره و یجورایی میشه گفت تو سبک ساده و مینیمال خودش شیک طراحی شده!

میشه گفت این وی پی ان از قدیمیای بازاره و خیلی وقته که تو گوگل پلی برای دانلود قرار داره! این وی پی ان برای اولین بار سال 2018 روی گوگل پلی منتشر شد و آخرین آپدیتش هم مربوط به همین امسال یعنی سال 2023 بوده که این یعنی این وی پی ان 5 سال به صورت فعال اپدیت داده و کار کرده و نیاز کاربرهاش رو برطرف کرده و شاید بشه اینطور نتیجه گرفت که احتمالا امتحانش رو پس داده! اگه به آمار این وی پی ان یه نگاهی بندازیم، میبینیم که این وی پی ان از همون 2018 تا الان تونسته بیشتر از 100 هزار تا دانلود فعال کسب کنه که شاید برای 5 سال متوسط به نظر بیاد ولی نمره ای که از کاربرانش دریافت کرده، 4.2 بوده که نمره بسیار خوبی به نظر میاد!

البته این رو بدونید بچه ها که یکی از چیزهایی که باعث شده این وی پی ان دانلود بیشتری نگیره اینه که این وی پی ان کلا برای 30 روز اول استفادتون رایگانه و بعد از اون برای استفاده ازش باید اشتراکش رو بخرین و از پلن های ماهانه و سالانش استفاده کنید. از اونجایی که قیمت ها ممکنه تغییراتی داشته باشن، میتونید قیمت های پلن های ماهانه و سالانه رو از داخل برنامه یا بخش توضیحات این وی پی ان از گوگل پلی مشاهده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *