دانلود FB VPN برای اندروید


دانلود FB VPN برای اندروید

دانلود فیلترشکن اف بی با لینک مستقیم

دانلود FB VPN برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز یه وی پی ان جدید براتون اوردیم که با هم بررسیش کنیم و اگر مورد تاییدتون بود بتونیم ازش استفاده کنیم و از این فیلترینگی که بخش زیادی از اینترنتمون رو گرفته ، عبور کنیم! پس با ما همراه باشید.

اول از همه بریم سراغ ظاهر! از نظر طراخی ظاهری این وی پی ان خیلی حرفی برای گفتن نداره! طراحی ضعیف و ناشیانه و فقط در حدی که کار رو راه بندازه ویژگی این وی پی انه. از لوگو تا طراحی داخلی برنامه همگی طراحی ضعیفی دارن و حس یه وی پی ان حرفه ای رو به کاربر نمیده!

اما آمار این وی پی ان. این وی پی ان تونسته تا الان از کاربران گوگل پلی بیشتر از ۵۰ هزار تا دانلود فعال دریافت کنه و همچنین نمره ۳.۷ نمره ای بوده که کاربران این برنامه بهش دادن که خب مجموعا آمار متوسط رو به پایینی محسوب میشه!

نکته منفی بعدی که راجع به این وی پی ان وجود داره اینه که این وی پی ان آخرین باری که از خودش آپدیت داده، پارسال یعنی سال ۲۰۲۲ بوده و تا الان آپدیت جدیدی براش نیومده که خب این مورد برای یه وی پی ان نکته مهمیه! چون وی پی ان ها و مخصوصا وی پی ان های رایگان روز به روز در کشور ما از کار میفتن و اپدیت بودن اونها باعث میشه تا همچنان سرور های فعال وی پی ان ها در اختیار کاربرها باشه ولی خب همونطور که ملاحظه میفرماییید در این وی پی ان گزینه بروز بودن خط میخوره!

در کل و فارغ از ویژگی های منفی ، همین ویژگی هایی که تا الان از این وی پی ان ذکر کردیم باعث میشه تا من خودم به شخصه دانلود کردن این وی پی ان رو انتخاب نکنم! نظر شما چیه؟ به نظرتون این وی پی ان ارزش دانلود داره؟


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *