دانلود فیلتر شکن رایگان FeatherVPN + نسخه جدید


دانلود فیلتر شکن رایگان FeatherVPN + نسخه جدید

نصب برنامه FeatherVPN برای اندروید بدون قطعی

با وجود شرایط حاکم بر اینترنت شما زمانی می توانید از تمامی خدمات اینترنتی بین المللی استفاده کنید. که به یک فیلتر شکن مناسب و پرقدرت متصل باشید. فیلتر شکن FeatherVPN یکی از بهترین فیلتر شکن های موجود در بازار است. که شما می توانید به آن متصل شوید و به کمک آن تمامی محدودیت‌ های موجود در اینترنت را دور بزنید. و به محتوای مورد نیازتان در سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی پیدا کنید.
این برنامه با خدمات بینظیری که دارد توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است. به طوری که تعداد زیادی از کاربران از این فیلتر شکن به عنوان فیلتر شکن دستگاهشان استفاده می کنند.

 

Screenshot image

ایجاد اتصالی ناشناس

سرور های این برنامه برای اینکه بتوانند برای شما مرور ناشناس و ایمن را فراهم کنند، تا هیچکس نتواند فعالیت ‌های آنلاین شما را ردیابی کند. موقعیت جغرافیایی یا همان آی پی اصلی دستگاه شما را پنهان می‌ کنند.
به صورتی که این برنامه آی پی اصلی شما را با آی پی سروری که به آن متصل شده اید جایگزین می‌ کند. و موقعیت جغرافیایی شما را به یک آی پی جعلی که وجود خارجی ندارد تبدیل می‌ کند. بنابراین هنگامی که به سرور ‌های این برنامه متصل هستید هیچ کدام یک از فعالیت های آنلاین شما قابل ردیابی نخواهد بود.

استفاده از شبکه های اجتماعی با سرور های برنامه FeatherVPN

علاوه بر امنیت بالا این فیلتر شکن از سرعت بسیار بالایی نیز برخوردار است. به گونه‌ ای که شما می ‌توانید با متصل شدن به سرور های پرقدرت و متعدد این برنامه در سراسر نقاط جهان از تمامی خدمات اینترنتی مسدود شده استفاده کنید. برای مثال یکی از کاربرد های این برنامه برای شما رفع انسداد شبکه های اجتماعی فیلتر شده نظیر تلگرام، اینستاگرام و غیره می باشد. به گونه ای که شما می توانید با متصل شدن به سرور های این برنامه در کسری از ثانیه محدودیت این برنامه ها را دور بزنید و از خدمات آن ها استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *