دانلود فیلتر شکن رایگان feri vpn برای گوشی همراه


دانلود فیلتر شکن رایگان feri vpn برای گوشی همراه

فیلتر شکن آیفون فری وی پی ان با لینک مستقیم

امروزه تمامی کاربران اینترنت با یک مشکل مشترک مواجه هستند و آن هم فیلترینگ قدرتمندی است که بر روی اینترنت اعمال شده است. این فیلترینگ باعث شده است که دسترسی ما به بسیاری از خدمات اینترنت بین المللی با مشکل رو به‌ رو شود. و ما نتوانیم از قسمت اعظمی از خدمات کشور برخوردار باشیم. اما فیلتر شکن feri vpn یک ابزار قدرتمند اینترنتی است که به ما امکان می دهد تا به راحتی این محدودیت‌ ها را دور بزنیم و به خدمات مورد نیاز خود در سایت ها و برنامه های فیلتر شده دسترسی پیدا کنیم. این برنامه یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات وی پی ان می باشد. که به منظور کمک به کاربران اینترنتی برای دسترسی به خدمات دلخواهشان طراحی شده است.

Screenshot image

برنامه feri vpn دارای سرور های متعدد در سراسر جهان

این برنامه از تعداد زیادی سرور در سراسر نقاط جهان برخوردار می باشد. دلیل تعداد بالای سرور های این برنامه این است که اگر ترافیک شدیدی بر یکی از سرورها اعمال شد و یک سرور پس از مدتی از دسترس خارج شد، بتوانیم با سرور دیگری آن را جایگزین کنیم. یا اصلاً ترافیک زیادی بر یک سرور وارد نشود و ترافیک کاربران بر روی سرورها تقسیم شود. در نتیجه به همین دلیل است که این برنامه از قدرت بسیار بالایی برخوردار است و می‌ تواند برای ما اتصالی پایدار و پرسرعت را ایجاد کند.

Screenshot image

رمزگذاری اتصالات خصوصی شما با برنامه feri vpn

یکی از مهم ترین اقدامات این برنامه برای افزایش امنیت دستگاه و موقعیت مکانیمان، رمزگذاری اتصالات ما می باشد. این برنامه با عبور دادن اتصالات ما از یک تونل رمزگذاری شده ایمن، اتصالی مطمئن و کاملا خصوصی را برای ما ایجاد می‌ کند. که از ما در برابر تمامی خطرات احتمالی هنگام گشت و گذار در اینترنت محافظت می کند. بنابراین ما می توانیم با استفاده از این برنامه با خیال راحت و آسوده در سایت ها و برنامه های فیلتر شده به مرورگردی بپردازیم و از دسترسی به خدمات دلخواهمان لذت ببریم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *