فیلتر شکن FIER VIP VPN با لینک دانلود


فیلتر شکن FIER VIP VPN با لینک دانلود

دانلود فیلتر شکن FIER VIP VPN برای گوشی اندروید

امروزه بدون نصب یک فیلتر شکن هیچکس نمی‌ تواند در اینترنت مروری آزادانه را انجام دهد. چرا که در کشور ایران به دلایل مختلف، محدودیت‌ ها به شدت افزایش پیدا کرده است. و شما نمی ‌توانید به راحتی بدون نصب یک فیلتر شکن مناسب در این فضا گشت و گذار کنید. البته گفتنی است که شما می‌ توانید با نصب فیلتر شکنی همانند برنامه FIER VIP VPN از تمامی این مشکلات فرار کنید. و با دور زدن محدودیت ‌ها به خدمات دلخواه خود دسترسی پیدا کنید.

Screenshot image

زیرا این فیلتر شکن ویژگی های زیر را دارا می باشد:

خدمات رایگان موجود در برنامه FIER VIP VPN

شما برای برخورداری از خدمات موجود در این برنامه نیازی به پرداخت هزینه ندارید. و می‌ توانید به صورت کاملاً رایگان از این برنامه استفاده کنید. تا بدون اینکه نیاز به پرداخت هزینه داشته باشید، مروری راحت در اینترنت را تجربه کنید. البته گفتنی است که نسخه پریمیوم این برنامه نیز موجود است که دارای خدمات با کیفیت‌ تر است.

تغییر آدرس واقعی

یکی از ویژگی‌ های خوب و مناسب این برنامه این است که وقتی شما از این برنامه استفاده می‌ کنید. می‌ توانید مروری ناشناس را در بستر اینترنت انجام دهید. چرا که این برنامه موقعیت جغرافیایی اصلی شما را پنهان می‌ کند و آن را با آی پی سروری که به آن متصل شده‌ اید جایگزین می‌ کند.
در نتیجه هیچ کدام از فعالیت‌ های آنلاین شما قابل ردیابی و شناسایی نخواهد بود. همچنین به دلیل رمزگذاری داده ها هنگام انتقال، امنیت سایبری شما مطمئن خواهد بود.

سرور های متعدد در هر کشوری

همانطور که می‌ دانید یکی از مهم ‌ترین ویژگی‌ هایی که یک فیلتر شکن حتماً باید از آن برخوردار باشد. سرور های پرسرعت است. چرا که اگر سرور های یک فیلتر شکن از کیفیت مناسب برخوردار نباشد. آن برنامه قابل استفاده نخواهد بود. این برنامه دارای سرور های با کیفیت و پرتعداد است. که به شما این امکان را می‌ دهد در هر کجا به یکی از آن ها متصل شوید و به راحتی محدودیت ها را دور بزنید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *