دانلود Final VPN Pro برای اندروید (نسخه پرو)


دانلود Final VPN Pro برای اندروید (نسخه پرو)

دانلود فیلترشکن فاینال پرو با لینک مستقیم

دانلود Final VPN Pro برای اندروید (نسخه پرو)! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم با وی پی ان فاینال اما نسخه پرو. دقت کنید که فاینال پرو و فاینال دوتا فیلترشکن مجزا هستن و حتی تیم سازندشون هم با هم متفاوته و رسما هیچ ربطی به هم ندارن!

فاینال پرو یه وی پی ان یا همون فیلترشکن برای سیستم عامل اندرویده که در گوگل پلی برای دانلود قرار گرفته! این وی پی ان سیستم عامل اندروید ورژن 4.1 و بالاتر همخوانی داره و این یعنی اکثر گوشی های قدیمی تر هم میتونن از این وی پی ان استفاده کنن!

نکته حائز اهمیت راجع به این فیلتر شکن اینه که ما با یه وی پی ان رایگان طرفیم که محدودیتی هم برای کاربرانش قائل نشده! منظور از محدودیت در وی پی ان ها اینه که بعضا فیلترشکن ها دو نوع محدودیت رو برای کاربرانشون ایجاد میکنن تا کاربرها ترغیب بشن برای خرید اشتراک و نسخه پولی و …

این محدودیت میتونه از نوع حجمی باشه، به این شکل که مثلا ماهانه یه سقف چند گیگابایتی براتون تعیین میشه و همینقدر از این وی پی ان در ماه رایگانه! نوع دوم هم میتونه شامل محدودیت زمانی باشه! به این منظور که شما یه تایم مشخصی رو در طول روز یا ماهانه میتونید از اون وی پی ان استفاده کنید. که خب خوشبختانه خبری از این نوع محدودیت ها در این وی پی ان نیست! همچنین کار با این وی پی ان هم بسیار راحته و شما میتونید به سادگی یه کلیک به سرورهای این وی پی ان متصل بشید. ضمن اینکه در این فیلتر شکن نیازی به کارهای زمان بری مثل ساختن اکانت و این داستان ها هم نیست!

دسترسی هایی که این وی پی ان از دستگاه شما نیاز داره هم دسترسی های محدود و معقولی هستن و به نظر امن میان ولی در هر صورت مسئولیت اعتماد کردن یا نکردن به این وی پی ان با خودتون خواهد بود!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *