با فیلترشکن FINE NET VIP از YouTube استفاده کن!


با فیلترشکن FINE NET VIP از YouTube استفاده کن!

دانلود وی پی ان “فاین نت وی آی پی” با لینک مستقیم

YouTube یا به فارسی همون یوتوب، یه پلتفرم خفنه که منبع اکثر ویدیو های اینترنته! یعنی مردم با اشتراک گذاری فایل های ویدیویی خودشون در این فضا تولید محتوا میکنن. این پلتفرم بعد از گوگل دومین موتور جست و جویی محسوب میشه که مردم در جهان ازش استفاده میکنن و در کل جهان خیلی خیلی محبوبه! همینطور،این برنامه اینروزها در ایران هم خیلی خیلی هم معروف شده و هم محبوب که البته این اتفاق چندساله که افتاده و تا قبلش اصلا اینطور نبود! یوتوب هم برای کسانی که دنبال محتوا میرن جذابه و هم برای کسانی که داخلش تولید محتوا میکنن! علتش هم اینه که در این پلتفرم هم دنیایی از ویدیوهای سرگرم کننده وجود داره و هم دنیایی از سایر ویدیوها مثل ویدیوهای علمی و آموزشی و…

از طرفی یوتوب برای تولید کنندگان محتوا میتونه منبع درآمد دلاری خوبی باشه و همین افراد رو مشتاق به فعالیت تو این پلتفرم کرده!

اما چون همه محتوا های یوتوب در واقع ویدیو هست، باید از فیلترشکن یا وی پی ان پرسرعتی استفاده کنید که محدودیت هم نداشته باشه و در کل بتونه از پس یوتوب بر بیاد! که در این مورد پیشنهاد ما فاین نت وی پی انه!

این وی پی ان هنوز تعداد دانلود بسیار کمی داره و همین باعث میشه تا سرورهای خلوت تر و در نتیجه پرسرعت تری داشته باشه و تا چند وقت پیش که این برنامه تست شده بود ، وی پی ان هنوز فعال بود و اتصال شما با دنیای اینترنت آزاد انجام میشد! گرچه ممکنه مثل خیلی از وی پی ان های دیگه، این وی پی ان هم در روز های آینده از کار بیفته!

این وی پی ان به تازگی هم آپدیت شده و میتونه یکی از گزینه های مد نظر شما برای استفاده از یوتوب ، فاین نت وی آی پی باشه!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *