دانلود فیلتر شکن Fino VPN برای کامپیوتر + جدید


دانلود فیلتر شکن Fino VPN برای کامپیوتر + جدید

دانلود نسخه مود شده برنامه Fino VPN برای اندروید

ما برای برخورداری از بهترین و به روز ترین خدمات موجود در سایت ها و برنامه های فیلتر شده می توانیم فیلتر شکن قدرتمند Fino VPN را بر روی دستگاه خود نصب کنیم. با نصب این برنامه و متصل شدن به سرور های بینظیر آن، ما می توانیم انواع محدودیت های اینترنتی را دور بزنیم و به راحتی از انواع خدمات فیلتر شده استفاده کنیم. این برنامه یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات وی پی ان می باشد که به منظور هدیه کردن اینترنتی نامحدود به کاربران طراحی شده است.

ایجاد اتصال قوی و سریع با سرور های برنامه Fino VPN

یکی از ویژگی ‌های عالی که این فیلتر شکن را به برنامه ای قدرتمند و سریع در کشور تبدیل کرده است، سرور های بسیار با کیفیت و پرسرعت آن می باشد. که در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند و برای ما اتصالی پایدار و پرسرعت را ایجاد می ‌کنند. که به ما امکان دسترسی سریع تر به خدمات دلخواهمان را می‌ دهد. این سرور ها به دلیل اینکه از تعداد بالایی برخوردار هستند دچار افت سرعت نمی شوند. پس ما می‌ توانیم در صورت از دسترس خارج شدن یکی از آن ها، با سرور دیگر آن را جایگزین کنیم.

نماگرفت

از داده های شخصی خود محافظت کنید

این برنامه هنگامی که ما به سرور هایش متصل می شویم. با عبور دادن اتصالات ما از یک تونل رمزگذاری شده، آن ها را رمزگذاری می کند. تا از این طریق برای ما اتصالی مطمئن و غیر قابل نفوذ فراهم کند. تا بتوانیم با خیالی راحت و آسوده از انواع خدمات اینترنتی استفاده کنیم. ضمن اینکه این برنامه علاوه بر این اقدام امنیتی، از به روزترین و بهترین ویژگی های امنیتی دیگر نیز استفاده می کند، تا امنیت سایبری ما را در بالاترین حد ممکن نگه دارد.

فیلتر شکن Fino VPN قابلیت اجرا با تمامی اتصالات

ما برای استفاده از این فیلتر شکن و متصل شدن به سرور های آن به نوع خاصی از اتصال اینترنت نیاز نخواهیم داشت. به صورتی که می توانیم با تمامی انواع اینترنت مانند 3G, 4G, LTE و Wi-Fi به سرور های این برنامه متصل شویم. و با اتصالی پایدار که برای ما ایجاد می‌ شود، تجربه یک اینترنت آزاد و بین المللی را داشته باشیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *