دانلود Finu VPN برای اندروید


دانلود Finu VPN برای اندروید

دانلود فیلترشکن فینو با لینک مستقیم

دانلود Finu VPN برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم با یه وی پی ان جدید که میخوایم براتون معرفیش کنیم و اون وی پی ان اسمش فینو هست!

اول از همه از ظاهر این وی پی ان شروع کنیم و در کل طراحی گرافیکی و ظاهریش! این وی پی ان از یه طرف لوگوی خوبی نداره و طراحی ناشیانه و پیش پا افتاده در طراحی لوگوش دیده میشه و از طرف دیگه فضای داخلی برنامه و بنرهایی که در گوگل پلی قرار داده طراحی ظاهری نسبتا خوبی دارن و میشه گفت که قابل قبولن. در کل انتظار طراحی یه وی پی ان حرفه ای رو ازش نداشته باشید.

نکته عجیب دیگه ای که راجع به این وی پی ان وجود داره اینه که این وی پی ان با اینکه تونسته از کاربران پلتفرم گوگل پلی بیشتر از 100 هزار دانلود فعال کسب کنه، ولی هیچ امتیاز و نظر و کامنتی راجع بهش از طرف کاربرانش موجود نیست که هم این اتفاق بسیار نادر و عجیبه و هم میشه گفت نشونه خوبی برای یه وی پی ان نیست!

اما یه توصیه مهم براتون دارم! این وی پی ان رو دانلود و نصب نکنید! من به شخصه سمت این وی پی ان نمیرم و به شما هم توصیه میکنم که سمت این وی پی ان نرید! علتش هم اینه که این وی پی ان از گوشی شما یه لیست بلند بالا از دسترسی های غیر ضروری میخواد که من به شخصه حاضر نیستم این همه دسترسی به اطلاعات گوشیمو بدم دست یه همچین وی پی ان بی اعتبار و نامطمئنی برسم! به شما هم پیشنهاد میکنم که اگر میخواید از این قضیه مطمئن بشید میتونید خودتون به گوگل پلی مراجعه کنید و با پیدا کردن این وی پی ان مشخصات و دسترسی های مورد نیازش رو خودتون مطالعه کنید تا مطمئن بشید!

ممنون از اینکه تا اینجای این مطلب همراهمون بودید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *