دانلود برنامه FireCloak VPN برای گوشی اندروید


دانلود برنامه FireCloak VPN برای گوشی اندروید

نصب فیلتر شکن FireCloak VPN به همراه لینک مستقیم

برنامه FireCloak VPN فیلتر شکنی قدرتمند و سریع می‌ باشد. که به تازگی به بازار ارائه شده است. و شما می‌ توانید برای دریافت خدمات وی پی ان با کیفیت از این برنامه به راحتی استفاده کنید.

ویژگی های موجود در فیلتر شکن FireCloak VPN :

دسترسی به خدمات باکیفیت

از آنجایی که این برنامه تازه به بازار ارائه شده است و به دنبال جذب کاربران می‌ باشد. خدمات بسیار باکیفیتی را ارائه می‌ کند. پس شما می‌ توانید از این موقعیت به خوبی استفاده کنید و از یک فیلتر شکن قدرتمند و پرسرعت برخوردار شوید.

دارای سرور های جهانی

این برنامه از تعداد زیادی سرور در کشور های مختلف برخوردار است. که همگی آن ها می‌ توانند سرعت و قدرت بالایی را به شما هدیه کنند. چون از آنجایی که تعداد کاربران این برنامه بسیار اندک می‌ باشد. هیچ کدام یک از آن ها دچار شلوغی و افت سرعت نمی‌ شوند. پس می‌ توانند به صورت یکنواخت به شما خدمات وی پی ان را ارائه کنند.

Screenshot image

خدمات امنیتی متنوع موجود در FireCloak VPN

یکی از اقداماتی که این برنامه برای افزایش امنیت سایبری شما انجام داده است، قرار دادن قابلیت کیل سوئیچ در این برنامه است. این قابلیت به شما کمک می‌ کند که مروری مطمئن‌ تر را در اینترنت داشته باشید. چرا که اگر به هر دلیلی اتصال شما به سرور های این برنامه به صورت ناگهانی قطع شود. این برنامه اینترنت شما را خاموش می‌ کند تا داده های شما به خطر نیفتند.

قابلیت اتصال خودکار برای راحتی کار

این برنامه برای راحتی کار شما یک رابط کاربری جذاب و ساده را در نظر گرفته است. ضمن اینکه دارای قابلیت اتصال خودکار می‌ شود. که به شما این امکان را خواهد داد تا بتوانید تنها با یک کلیک به سرور های قدرتمند این برنامه متصل شوید. سپس از سرعت و قدرت لازم این برنامه برای دور زدن انواع محدودیت ‌ها استفاده کنید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *