دانلود فیلتر شکن Fire VPN Pro با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن Fire VPN Pro با لینک مستقیم

فیلتر شکن اندروید فایر پرو + رایگان

با توجه به قطعی این روزهای اینترنت و فیلترینگ شدید برنامه ها ما نیاز به یک برنامه قوی و پرسرعت داریم تا بتوانیم نیازهای روزمره خود را برطرف کنیم. فیلتر شکن Fire VPN Pro مشکل را برای ما حل می کند زیرا با سرورهای قدرتمندی که دارد امکان دسترسی آسان به تمام سایت ها را برای شما فراهم می‌کند. و همچنین میتوانید انواع برنامه ها را نصب کنید و بدون اینکه امنیتتان به خطر بیفتد از آنها استفاده کنید.
البته لازم به ذکر است که تمام سرور های این برنامه به صورت رایگان در اختیار شما قرار دارد تا بتوانید به راحتی به آنها متصل شوید.

روش اتصال به سرور های برنامه Fire VPN Pro

کار با فیلتر شکن فایر پرو بسیار آسان است به گونه ای که شما باید جدیدترین نسخه این برنامه را بر روی گوشی همراه یا کامپیوتر خود نصب کنید. سپس آن را باز کنید و بدون نیاز به ثبت نام و تجربه اولیه می توانید از سرورهای هوشمند استفاده کنید. اتصال به این برنامه دو راه دارد، یا به صورت خودکار میتوانید به پرسرعت ترین سرور متصل شوید که خود برنامه این کار را برای شما انجام می‌دهد. یا خودتان به صورت دستی یکی از بهترین سرور های این برنامه را انتخاب کنید و بر روی آن کلیک کنید تا اتصالتان برقرار شود. در این صورت شما همیشه اتصالی سریع و پرقدرت دارید تا بتوانید بدون محدودیت تمام فیلترینگ ها را از بین ببرید.

Screenshot image

تغییر آدرس آی پی با Fire VPN Pro

یکی از بیشترین خطراتی که هنگام استفاده از فیلتر شکن ها ممکن است ما را تهدید کند، لو رفتن موقعیت مکانی ما است. زیرا هنگام استفاده از فیلتر شکن آدرس آی پی ما نمایش داده می شود و افراد خرابکار به راحتی می‌تواند موقعیت ما را شناسایی کنند. ولی این برنامه به وسیله سرور های هوشمندی که دارد آدرس شما را مخفی میکند و کشورِ سروری که به آن متصل شدید را به عنوان موقعیت مکانی شما نمایش می دهد. بنابراین همیشه مروری امن و خصوصی خواهید داشت. و هیچ شخص ناشناسی نمی تواند شما را ردیابی کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *