دانلود فیلتر شکن Firon VPN برای اندروید + رایگان


دانلود فیلتر شکن Firon VPN برای اندروید + رایگان

دانلود نسخه جدید فیلتر شکن Firon VPN

ما با نصب فیلتر شکن Firon VPN می توانیم از تمامی خدمات اینترنتی مورد نیازمان در اینترنت برخوردار شویم. چرا که این فیلتر شکن یکی از سریع ترین و قدرتمند ترین فیلتر شکن های موجود در بازار است. که توانایی رفع انسداد انواع محدودیت های اینترنتی را دارا می باشد. و می توانیم به کمک این برنامه فیلترینگ و محدودیت های اعمال شده بر سایت ها و برنامه های مسدود شده را دور بزنیم. و از اینترنت آزاد و پرسرعت در تمام سایت ها و برنامه ها لذت ببریم.

روش متصل شدن به سرور های برنامه Firon VPN

برای متصل شدن به سرور های این برنامه ما می توانیم یا از اتصال خودکار استفاده کنیم و یا از اتصال دستی. به صورتی که برای اتصال خودکار کافیست بر روی دکمه اتصال ضربه بزنیم تا این برنامه با توجه به موقعیت جغرافیایی ما بهترین سرور و پرسرعت ترین آن را برای ما انتخاب کند و ما را به آن متصل کند. برای انتخاب دستی نیز می‌ توانیم به لیست سرور های این برنامه مراجعه کنیم و با توجه به سرعت آن ها سرور دلخواهمان را انتخاب کنیم و به آن متصل شویم.

Firon VPN - Secure VPN Proxy screenshot 4

مرور ناشناس برای افزایش ایمنی

یکی از روش های امنیتی برنامه برای محافظت از حریم خصوصی ما هنگام مرورگردی در اینترنت فراهم کردن بستری مناسب جهت مرور ناشناس ما در اینترنت می باشد. برای این موضوع این وی پی ان موقعیت جغرافیایی ما را با استفاده از سیستم تغییر آی پی پنهان می‌ کند. یعنی آی پی حقیقی ما را با جایگزین کردن آن با مکانی دیگر پنهان می‌ کند. و سبب می شود که هیچ کدام یک از فعالیت های آنلاین ما قابل ردیابی و شناسایی نباشد. و ما بتوانیم به صورت کاملاً ناشناس به گشت و گذار در اینترنت بپردازیم.

Firon VPN - Secure VPN Proxy screenshot 1

دسترسی به سرور های قدرتمند برنامه Firon VPN

سرعت بالای این برنامه موجب می شود که ما بتوانیم در کسری از ثانیه به هر محتوایی که به آن نیاز داریم دسترسی پیدا کنیم. دلیل سرعت بالای این برنامه وجود سرور های بی نظیر و پرسرعت در سراسر نقاط جهان می باشد. این سرورها بسیار قدرتمند هستند به طوری که ما می‌ توانیم با متصل شدن به آن ها در سریع ترین زمان ممکن با دور زدن محدودیت ها، به محتوای مد نظرمان دسترسی پیدا کنیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *